Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Sürekli izlemekde sevdaya dahil mi

Orhnokrrr

Gümüş 5 Üye
İş yerindeyken bile kameradan girip izlemek için kamera taktım akvaryumum bu şekilde zaman ayarlı lamba ile güneşlenme keyfi yapıyor şuan :)

Ekli dosyalar

• IMG_5742.jpeg
    IMG_5742.jpeg
    483.5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_5741.jpeg
    IMG_5741.jpeg
    467.4 KB · Görüntüleme: 25
Keyfi bayağı yerinde rahatsız edeni de yok.

Lamba biraz daha içeriyi görse hayvan içeride daha rahat yayılır.

Üstte açılmaz deliklere basa basa dışarı çıkar.

Keyfi bayağı yerinde rahatsız edeni de yok.

Lamba biraz daha içeriyi görse hayvan içeride daha rahat yayılır.

Üstte açılmaz deliklere basa basa dışarı çıkar.
Üstte açılmaz derken orasını anlamadım Cem bey

Alanın üst kısmını söylüyorum. Açık olsa lambayı tepeden konumlandırırdınız. Hayvan alanın ortasında gerine gerine dururdu.

Evet eritir ne yazıkki. Açık olması da riskli kaçar. Olaya uyanırsa affetmez. Biz kaplumbağa diyoruz da bunlar başka birşey. Yeri geldiğinde lambayı indirip kızgın çanakta ayağının yanması pahasına basıp düz camdan atlıyorlar. Komandonun hayvanda vücut bulmuş hali.

Evet eritir ne yazıkki. Açık olması da riskli kaçar. Olaya uyanırsa affetmez. Biz kaplumbağa diyoruz da bunlar başka birşey. Yeri geldiğinde lambayı indirip kızgın çanakta ayağının yanması pahasına basıp düz camdan atlıyorlar. Komandonun hayvanda vücut bulmuş hali.
Kesinlikle bir komando 🫡😂

Cok güzel benimde tam aklımda böyle bir sistem vardi. Acaba hangi kamera sistemini kullandınız.

İlk aldığımda akvaryuma geçerken plastik bir kaba koymuştum 1 günlüğüne, kabın kapağını kafasıyla vura vura çıkartıp kaçmıştı. Kaptan çıkıp masanın üzerinde duruyordu aşağı atlamamıştı.

Geri