Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

süresi az kaldı

melodimmmm

Bronz 3 Üye
arkadaşlar artı bu forum benim için artık önemli değil kaplumbağam ölmek üzere suya koyunca ters dönünce hareket etmiyor artık yemekte yemiyor hep ışıkta oluyor 1 haftadan fazla yemek yemiyor arık ileşceğine inanmıyorum o da ölünce çokkkk ağlıcam ama bu forumda bana verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler burda benle ilgilenen büyüklerime çok teşekkür ederim kaplumbağam ölünce konu açarım ama o beni bırakmasını istemiyorum beni yanlız bırakmasını istemiyorum. . .

Ölücek diye bakma iyileşeceğine inanarak bak:) umarım en kısa sürede aileni ikna edip veterinere gider ve ısıtıcı alırsın.

yada ısıtıcı alana kadar suyu soğuyunca ılık suyla değiştir tabi çok dikkat etmen lazım sıcaklığına ama soğar hemen tabi haliyle bir soğuk bir sıcak belkide daha kötü olur bir de o var başka bir şeyde gelmiyor ki aklıma inşallah iyileşir ..

Evet iyileşeceğine inanın ve elinizden geleni yapın bilgili bir veteriner ve ısıtıcı şart. Umarım iyi haberlerinizi alırız.

umutsuzluğa kapılma hemen elbet bir yolu vardır kim görmüşş bu dünyada vicdansızlar hariç bir canlının acı çekerek öldüğünü kim bu yüzden umutsuzluğa kapılma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Geri