Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tarihi geçmiş vitamin ve onu satan petshop

mustafayılmaz

Altın 4 Üye
Ben 1 sanırsam 1 ay önce deep live vitamın almıştım her pazar vıtamın takvıyesi yapıyordum vitamın verdıkten sonra baktım 3 gun once tarihi geçmiş kullansam birşey olurmu?
Dersane çıkışı petshopa gittim ordaki deep live ların hepsinin 3 gün tarihi geçmişti ama birşey demeden çıktım,bu olay bugun yaşandı.

Cvp: tarihi geçmiiş yem ve onu satan petshop

kesinlikle tarihi geçmiş yem vermemelisin.

Kaplumbağamın neşesi pek yoktu vitamin takviyesi yaptım deep live vitamini almıştım 3 gün kullandım kaplumbağam öldü ama bu vitaminin tarihi 2009'da bitmişti sonradan gördüm vitaminden kaynakmıyorda olabilir tam emin değilim petshopa sordum bişey olmaz ama etkisini göstermez yani bi işe yaramaz dediler :smile:

petshopçulara lütfen güvenmeyin! Petshopçular kapluşları çok sevseydi ya da ilgilenseydiler kapluş alırken bize o ölümcül kaplardan vermezlerdi.Lütfen son k. tarihi geçik yemler vermeyiniz.:hih:

Üç günden sorun olmaz, paniğe gerek yok. Yani farketmeden önceki kullanım için söyledim. Ama artık atılmalı. Tarihi geçen yem ve vitaminleri vermeyin.

Ben bu tarz yem ve vitaminleri gördüğümde petshopları uyarıyorum. Uyarmanızı tavsiye ederim. Belki gerçekten dikkatinden kaçanda oluyordur. Gerçi bir çoğu bu tarihi geçmiş yemleri elindeki hayvanlara veriyor.

Cvp: Tarihi geçmiş vitamin ve onu satan petshop

petshoptan herhangi bir ürün aldığınızda tarihine bakmayı alışkanlık haline getirin. ben mecbur kalıp petshoptan birşey alırsam rafın arka taraflarındakileri de kontrol ediyorum ve bulursam en ileri tarihlisini alıyorum.

Bende bir kere pet shoptan yem aliyordum tarihini kontrol ediyordum cunku bana da bir kere tarihi geckk yem satnislardi adam tarihlerine baktigimi gorunce onlar yeni geldi ben tarihi gecen yemleri isteyenlerr bedava dagitiyorum dedi cok garibime gitmisti insanlar hayvanlarina bile bile tarihi gwcik yem mi yediriyor ?

Bedava olunca hayvanı düşünmeyenlerde var. Dediğim gibi bazı petshoplar tarihi geçenleri atmayıp kendi sattığı hayvanlarına da veriyor. Artık tarih vs yazmayan açık yemlerin halini sen düşün İpek.

Cvp: Tarihi geçmiş vitamin ve onu satan petshop

Aşağıdaki konuda evcil hayvan dükkanlarını şikayet etmekle ilgili bir şeyler yazmıştım. Bir göz atın isterseniz;

mailto:/forum/Konu-evcil-hayvan-dukkanlarini-sikayet-etmek.html

Geri