Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tarihi geçmiş yemler satan pet shop

Cex

Bronz 3 Üye
Bugün pet shoptan bir yem aldım buyrun size birkaç rakam yazacağım siz anlarsınız gerisini .

Üretim tarihi:25.02.2009
Son kullanma tarihi:21.01.2011

Polise gitsem ilgilenirler mi ?

Cvp: Yarın şikayet edeceğim tarihi geçmiş yemler satan pet shop.

hayvan derneklerine ve tüketici haklarına başvur bence.. haklısın bunlar yüzünden kaplumbağaların ölebilirdi

Bu civarda öyle bir dernek yok şuan ama ordaki kaplumbağalar o yemlerle besleniyor şuan acilen şikayet etmem gerek.

İnternetten tüketici hakları ile ilgili birimlerin iletişimini araştırmanızı öneririrm.
Bazı petshoplar daha beter, tarihi geçmiş kullanılan yemleri alıp hayvanlara veriyorlar. Müşteriye yeni yemi daha ucuza veriyorlar.

Cvp: Tarihi geçmiş yemler satan pet shop

Ben yarın bir polis memuruyla gireceğim dükkana .

Öncelikle aldığınız yer ile görüşüp yemi değiştirmez ve raflardan kaldırmazsa tüketici derneklerine başvurmak en akılcı yol sanırım.

Bana bir veteriner!! tarihi geçmiş yem sattı.Bu devirde kimseye güvenmeyecen arkadaş.Veterinerlerden aldığımız kaplumbağaların daha sağlıklı olacağını düşünmeyin.Çünkü onlarda toptan satın alıyorlar ve ilaç falan vermiyorlar.Ben 2. kaplumbağamı kazık yediğim veterinerden aldım(ozamanlar daha kazık yememiştim:)) kaplunbağanın mantar hastalığı olduğunu öğrendim ve geri götürdüm o da bana maşallah çok sağlıklı dedi.Madem büyük başlarla ilgileniyorsun bilmediğin konuda bana bilgini sunma.benim yolum veterinerlerden daha geçmez, sadece ilaç almaya giderim.Bu konuda herkes bana kazık atmaya çalışıyor:) o gün eczaneden kaplumbağam için doksisiklin etken maddeli ilaç alacaktım.Bana insanın uygunsuz kısmının bilmem neyine iyi gelen bir ilaç vermiş.Kaplumbağma o ilacı versem kesin hastalanırdı:(

Geri