Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tetra Proline Isıtıcı Hakkında

nick burns

Taç 1 Üye
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Bu sabah ısıtıcımın patladığını fark ettim ( tetra proline ), tabi ben fark edene kadar ne kadar akvaryumda kaldığı biraz meçhul fakat asuman hanımın keyfi yerindeydi neyse haliyle akvaryumdan çıkarıp kurulayıp Kadıköy deki servislerine götürdüm değişim için ve öğrendiğim kadarıyla bu proline ısıtıcılar üretimden kalkmış, toplam değişim süresi 15 dakika sürmedi, yine tetranın cam ısıtıcısıyla değiştirdiler tam batabiliyor filan da işte cam ısıtıcı işte. Ayrıca içerden aldığım bilgiye göre önümüzdeki ay eheim ın yeni plastik ısıtıcıları piyasaya girecekmiş tabi büyük bir kusuru var 25 derece sıcaklıkda sabit çalışıyorlarmış, tüm kaplumbağa sevenlerin bilgisine.[/font]

Ha bu arada şeyi unutmuşum eheim-tetra bişi alıcak varsa zamlanmış fiyatlar, eheimin yemini sordum 20 dedi daha önce 15-16 liraya almıştım petshoplarda stoklar bitince zam gelicek yani buda aklınızda bulunsun

Demekki proline konusundaki sorunlar devam ediyor ve çare bulamamış olmalılar ki üretimden kaldırmışlar. O halde tavsiye listesinden çıkaralım. Güvenlik sistemi akımı önlemiş olmalı. Hayvan kurtulmuş.

Akvaryumda elektrikli ekipmanlar olduğunda izole edilmiş dahi olsa suya düşük hayvanları rahatsız etmeyecek bir akım veriyorlar. Bu dijital hassas ayarlı elektrik ölçerde gözüküyor. Pilin verdiği volt kadar.

Geri