Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Tetra Proline Isıtıcı Hk

Tost

Altın 4 Üye
Arkadaşlar bu ısıtıcıyı kullanan var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

200 W Eheim Jager ısıtıcı aldım, fakat bu çok şık olduğu için düşünüyorum. Önerileriniz?

http://www.akvaryem.com.tr/Tetra-Heater-200W-ProLine-Elektronik-Akvaryum-Isitici,PR-3616.html

eheim dik ve üst kısmı dışarda durmalı tetra tam batıyor bu güzel. heater 200 W uygun. hayvanların çarpma sonucu kırılma olasılığı da yok. yassı olduğu için arka tarafına burnunu sokup eğme durumu da olmaz. yeni çıkmış görmemiştim bunu. artık tam batan tiplere dönmeye başladılar. eheimı iade edebiliyorsan bunu al derim. performansını bilmiyorum ama kutusunda yazdığı gibiyse iyi birşey.

Eheim'larda tamamen batırılabiliyor sorun olmaz. Beni cam olmaması cezbetti. Kaplumbağanın 18 cm kabuk boyu var kırıp elektriğe çarpılabilir beni korkutan o. Gerçi ısıtıcı muhafazam var ama burnunu sokup vantuzlarından söküyor. Performansını araştırıp yeterli ise ondan alabilirim.

Benim en buyuk 22 cm eheimda oyle birsey olmadi ama bunu bende begendim

Sizlerin bildiği 200 W'lık ısıtıcı arayan varsa Eheim'ı uygun fiyata verebilirim.

Bu ısıtıcı ilk çıktığında arıza şikayeti çok almış. Eğer geliştirildiyse iyi bir ürün. Ama aylar önce ben bunu gördüğümde güvendiğim pet shop bundan çok şikayet aldık henüz düşünme demişti.

Cvp: Tetra Proline Isıtıcı Hk

AEK' Alıntı:
Bu ısıtıcı ilk çıktığında arıza şikayeti çok almış. Eğer geliştirildiyse iyi bir ürün. Ama aylar önce ben bunu gördüğümde güvendiğim pet shop bundan çok şikayet aldık henüz düşünme demişti.

Teşekkürler bilgi için. İyice kullanılmaya başlansın ondan sonra keyfe keder değiştiririm.

Geri