Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

toptan su kaplumbağası

guns_roses

Yeni Üye
slm arkadaşlar izmirde toptan su kaplumbağası alabileceğim bir yer arıyorum yardımcı olablirseniz sevinirim

lütfen yanlış anlaşılmasın bende yaşadığım yerde bir su kaplumbağası aldım ve adam bana yanında ölüm fanusu verip bilinçlendirmedi bu çok zoruma gitti zamanla internetten edindiğim bilgilerle ve bir arkadaşımın sayesinde bir paludaryum yaptım benim kaplumbağamda ölebilirdi ve şuna karar verdim su kaplumbağaları alıp paludaryumlar yapıp insanların bu türe karşı ilgisini arttırmak bilinçlendirmek ticari maksat taşıyormu derseniz evet taşıyor ama bilinçli ticaret hayvanlara eziyet etmeden , insanlara sevdirerek ve insanları bilinçlendirerek saygılarımla.

Bende az kalsın öyle alacaktım ama sonradan böyle olduğunu anlayınca akvaryum aldım...

Siz bir sürü toptan kaplumbağa alacaksınız ama aldığınızdan çok daha fazla kaplumbağayı toptancı tekrar getirecek.Düşüncenizden dolayı sizi çok tebrik ederim ancak bu işin arkasını düşününce kötü bir sonuçla karşılaşıyoruz.

Geri