Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

tosbikler hasta :(

tosbik57

Bordo Bereli
Arkadaşlar öncelikle hayırli ramazanlar.benim iki sorum var,1. Benim cicoz ve fıstık halsiz hasta oldular galiba :( suları sicak ve temiz yemleri iyi ne yapmalıyım sizce ??

Kuru alanda vakit geçirme süresi nedir yem yeme durumu yan yüzme kabuk altında kırmızılık falan varmı fatih çok üzüldüm bişeyleri yoktur inşallah

Cvp: tosbikler hasta :(

hayvanlar açık bir esintiye maruz kaldı mı ve su ısısı nedir. sanırım ısıtıcın yoktu diye hatırlıyorum.

Yeterli bilgim olmadığı için bişey diyemiyorum ama üzüntümü belirtmek isterim. Umarım bir an önce iyileşirler..

Cem abinin de dediği gibi bir esintiye maruz kalıyorlar mı? yok ise kuru alan ısıtıcı ampul baya bi etkili hastalanmamaları konusunda. Ve seni hastalandıklarına kanat getirten belirtiler neler ?

Col gecmis olsun üzüldüm umarim önemli birseyleri yoktur biliyorsun benimde var bi nazlim hala düzelmedi :(

Fatih geçmiş olsun. Belirtiler ne? Birde Cem in bahsettiği ekipman eksiğin halen mevcutmu? Ben alacağını hatırlıyordum.

kaplumbağalarda halsizliğe yol açan bir sürü hastalık olduğunu biliyorum. eminim kaplumbağaların hastaysa en az iki belirti vardır. bu arada çok üzüldüm kapluşların adına :':)':)':)59::59::59::dontgetit:

Geri