Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

TÜM ÜYELERİN DİKKATİNE

cem

Süper Moderatör
Yönetici
Bugünkü neticeler sonrasında bir takım yaptırımlar gerekli olmuştur.

Ticari amaçlı mal satışı yönetimin izni ve onayına tabidir.

Ticari çıkar elde etme amaçlı ücretsiz ekipman, malzeme ve hayvan alımı yasaktır.

Yönetime ve üyelere yönelik hakaretler, ilgili üyenin temelli banlanmasını gerektirir. Tekrar giriş yapmasına izin verilmez.

Üyeler yazdıklarından sorumludur. Bu forumda yaş sınırı yoktur. Yazılanlar tüm üyeler ve ziyaretçiler tarafından görülür ve okunur. Herkes yazdığından mesuldür. Yazılan kurallara aykırı içeriklerin devam etmesi durumunda gerekli görüldüğü taktirde bu yazılanlar adli merciye intikal ettirilir. Üye derhal uzaklaştırılır. Yazdıklarınıza dikkat ediniz.

Yönetim gerekli gördüğü taktirde uygunsuz ve kurallara aykırı gördüğü konuyu veya yorumları silme hakkına sahiptir. Sorgulanamaz.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değişiklik yapıldığı andan itibaren geçerlidir. Bu konuda yönetim her hakka mahfuzdur.

Foruma üye olarak forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. İyi forumlar.

Cvp: TÜM ÜYELERİN DİKKATİNE

gercekden hayvanların satışına üzüntü duyuyorum agbim gercekden cok güzel oldu cok tşkler

Gastamonulu' Alıntı:
Üyeler adminlere msj gonderebilmeli

Bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz. 
İsterseniz " [email protected] " isterseniz de sitemizin ana sayfasının en aşağısına inip " iletişim " yazısına tıklayarak mesajınızı gönderebilirsiniz

Merhabalar,

Mail gonderdim, bilginiz olsun.

Bir de,maillerin kontrol edilme sıklıgı nedir?(Bilmedigim icin, buradan da bilgi gectim)

Tesekkurler.

Mailler her 5 dk da bir otomatik kontrol edilip telefonuma mesaj olarak gönderiliyor.

Bence bu foruma chat plugini lazim  ????????????

Geri