Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle bank aldım...

sercan159

Altın 1 Üye
Reklam gibi olmasın ama ben www.evcilal.com dan turtle bank aldım ama kargo süresini bilmiyorum.Nereden öğrenebilirim istanbul'dayım o mağaza Adana'daymış.

O siteden alışveriş yapmış birisi yardımcı olursa sevinirim

Cvp: Turtle bank aldım...

Nasıl aldınız şuanda turtle bank stokta yokki ?

Orta boy vardı bende aldım.

Dün akşam.

Nasıl aldınız kredi kartı ilemi havalemi kapıda ödememi ?

Kapıda ödeme ama kredi kartı ile

Siteye üye girişi yapıp siparişlerim kısmından paketleme kargoya veriş sürecini takip edebilirsiniz sanıyorum saat kaçta aldınız eğer şimdi aldıysanız bugün kargoya verilir siparişlerim kısmında kargo takipi olur cumartesi gelir alırsınız.

Dün akşam verdim ama üye olmadan onun için bakamıyorum ama bir numara verdiler.

Evet sitede üye olunmadan sipariş var ama ben önermiyorum numara verdiler derken siparişi tamamladıktan sonra gelen ekranın resmini alıp foruma koyarmısınız ne numarası ?

Bi numara verdiler alışverişi tamamladıktan sonra ama resim koyamam sayfayı çoktan kapattım dün akşam verdim siparişi.

Sen sipariş verirken e mail adresi filan yazdınmı yazdıysan gelişmelerden emailinden öğreneceksin e posta gönderiyorlarmış mailto:/TESLIMAT-TAKIBI-,DP-35.html burayı oku gelişmeler e mail adresine gönderilecek adanadan istanbula 1 günde gelir zaten tüm türkiyeye en geç 2 günde geliyor bu arada siteyle alakam yok internetten çok alışveriş yaptığım için bu işleri biliyorum siteden hiç alışveriş yapmadım juenden yapıyorum.

Melih Juen tahminen Mersin'e kaç günde gönderir :)

Genelde kargoya veriş süresi 3 iş günüdür. Pazar ve resmi tatiller hariç. 1-2 gün de kargo sürer.

Ben de aynı sitenin kapıda ödemesi ile alış veriş yaptım tam bir hafta bekledim ve gerçekten çok uğraştırdı umarım aynı sorun sizde olmaz

Geri