Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle Bank

orhan2003

Bronz 4 Üye
Merhabalar
Turtle Bank alabileceğim bir internet sitesi veya İstanbul Avrupa Yakasında oturan arkadaşlar turtle bank satılan bir petshop önerir misiniz

Cvp: Turtle Bank

orhan2003' Alıntı:
Merhabalar
Turtle Bank alabileceğim bir internet sitesi veya İstanbul Avrupa Yakasında oturan arkadaşlar turtle bank satılan bir petshop önerir misiniz

Alacaginiz turtle Bank exo Terra disinda bir marka olmasin, nmc, fatih pet gibi markalar var bildigim kadariyla ve onlar iyi degil. Ben indirimdeyken hepsiburada dan 50 TL ye almistim medium boy ama suan tum sitelerde cok pahali 80+ TL civari olmasi lazim. Ayrica atakanpetshop Dan almayin bana teşirdeki ürünü gonderdiler ve 1 miknatisi eksik. Islerim oldugu icin Geri gonderecek vaktim olmadi.

Atakan petshopun bizzat yerine gidip alabilirsin aradığın herşey orda mevcut yeri avcılarda 
Onun dışında internet sitesi olarak n11 hepsiburada gittigidiyor juenpetmarket bunlar benim alışveriş yaptıgım siteler güvenle alabilirsin

Mıknatıslar randıman vermiyor. Berninanın çiftli vantuzlarından iki tane alıp köşelerinden sıkıştırılarak sabitlenmesi iyi olur. Bu şekilde çıkış noktasını biraz daha suya eğip hayvanın rahat çıkması sağlanır.

mailto:/g8JMW0.png

Benimkiler Stallone'nin "Cliffhanger" filminden kacmis gibi tirmaniyorlar. Biraz daha buyusunler agirligini kaldirsin diye vantuza gecmeyi dusunuyorum dediginiz gibi.

Geri