Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Turtle-Pier ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim ihtiyaç fazlası

tevet0777

Bronz 1 Üye
Turtle-Pier ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim ihtiyaç fazlası
fotoğrafını atıyorum ölçüleriyle.ben x_largesini aldım.
bu small

Ekli dosyalar

• kuru alan.jpg
    kuru alan.jpg
    31.3 KB · Görüntüleme: 322
Cvp: Turtle-Pier ihtiyacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim ihtiyaç fazlası

Forumda direk mesaj olmadığı için ücret olarak aklınızdan geçen rakamı ve iletişim bilgisini yazarsanız daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Umarım ihtiyacı olan birine gider.

önündeki rampası kırıldı yalnız ben kendim rampa yapmıştım. plexiglass tan rampa çok güzel oluyor. 
ücretsiz gönderebilirim.ihtiyacı olan kapluşa hediyem olsun sadece kargolarım karşı ödemeli okadar.
para istemiyorum.

Alacak kişiler bunu 6 cm kabuk boyuna kadar hayvanlar için kullanabilirler. Daha büyük hayvanı olanlar istemesin. İşine yaramaz ihtiyacı olana gitsin.

Haklısınız cem bey. İhtiyacı olan arkadaşlar yazsın.

Yüksekliği ne kadar acaba?

Yeni bir kuru alan almayı düşünüyordum eğer rampasını kendim uzun yapıp yüksekliğini ayarlayabilme durumum olursa ve yüksekliği 20 cm falan varsa ben talip olmak isterim

Small tiplerin yüksekliği 15 cm'dir.

halen elinizdeyse talibim kaplumbağam şu an akciğer enfeksiyonu ve tedaviye başlamam için lazım lütfen yardı edin :breh:

hangi siteden aldığınızı söyleyebilir misiniz ya da linkin atabilir misiniz bende büyük boyunu almayı düşünüyorum

ara ara gelir genelde biter ben kullanmıştım tavsiye etmem açıkcası, illa alıcam diyorsan bekle gelir daha basit ve daha ucuz alternatifler var ve kesinlikle daha çok iş görüyorlar

Geri