Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ufacık Bir Akvaryum + Kuru Alan-Ücretsiz Veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkan54ozan

Bordo Bereli
Selamlar arkadaşlar.Bu akvaryumu tozlu bir yerden buldum.Eskilerden kalma bir akvaryum...Şu an kaplumbagam veya balıgım yok.Bunu kullanamam :) Çok kucuk ama plastik kabınızdan daha iyidir...Karşılıgında hiçbir ücret istemıyorum.İşinize yarasın yeterki.Bir Allah razı olsun demeniz yeter :) Ancak kargo parasını alan kısı ödemesi lazım :) Sakaryada oturuyorum uzak yerlere göndermeyi tercih etmıyorum malum cam akvaryum.Kırılma vs.. olabilir.Bunlardan sorumlu değilim...Konu altından veya iletişim adresim olan msn adresimden ulaşabilirsiniz.Resimler;

mailto:/61/upload/90e3da51.jpg
mailto:/61/upload/37af318f.jpg
mailto:/61/upload/d1de9322.jpg
mailto:/61/upload/48b0e75a.jpg
mailto:/61/upload/d925b513.jpg
mailto:/61/upload/0487a19f.jpg[/font]

Resim eklemede sorun cıktı lınklerden bakarsınız... :)

İletişim: ÖM

Bence hiç verme onun yerine kendine yavru iki kaplumbağa al yada balık onla onları besle.

antifbyigit' Alıntı:
Bence hiç verme onun yerine kendine yavru iki kaplumbağa al yada balık onla onları besle.
Kaplumbagasını plastik kapta besleyen birine yardımcı olmaktansa gidip kaplumbaga ticaretine katkı sağlasın dimi bencede harika bir fikir eminim furkan54ozan arkadasımızın aklına gelmemistir bu :)

Birkez denedim öldüler...Birkez daha aynı şeyi yaşamak ıstemıyorum.Amacımız yardıma ihtiyacı olana yardım etmek :)
İyi forumlar.

seyyah' Alıntı:
antifbyigit' Alıntı:
Kaplumbagasını plastik kapta besleyen birine yardımcı olmaktansa gidip kaplumbaga ticaretine katkı sağlasın dimi bencede harika bir fikir eminim furkan54ozan arkadasımızın aklına gelmemistir bu :)
Ben satın alsın mı dstiyorum sitede kaplumbağa veren çok var ordan birini alsın siz karışmayın konuda tartışma ortamı yaratmayalım şimdi.

Şu an liseye hazırlanıyosun sanırım Furkan. E tabi ki birisine vermen en mantıklısı sonuçta bakma imkanın olmayacak hayvanları alıp öldürmeye ne gerek var ? En iyisini yapıyosun.
Maddi sıkıntısı olanlar eminim bu akvaryumdan almak isteyecektir. Geçici de olsa.

Liseye hazırlanıyosan fikrimi deyiştirdim bencede ver yoksa onlara bakamazsın bakcaksanda çok ilgileniyosun sbsden kötü alırsın ben kapluşları aldım lisede notlarım düştü:D

furkan kardeşim ben kocaelinde yaşıyorumbir irtibata geçelim ben maddi durumumdan dolayı plastik kapta bekletiyorum elime para geçince akvaryum almayı düşünüyorum ama para geçmiyor elime öğrenciyim malum ben talibim akvaryumla kuru alana bi irtibata geçelim msn *****

Arkadaşlar akvaryumu inceleyıp şüphelendım.Su doldurdum ve sol köşesinden su kaçırdıgını gördum :/ Malesef yapabileceğim birşey yok...Akvaryum hasarlı oldugu için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri