Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ULUS AKVARYUMCULAR ÇARŞISI KEPAZELİĞİ

yarhasan

Bronz 3 Üye
Bugun ulus akvaryumcular çarşısına gittim kaplumbağa yemi almak için

sera raffy P ye 25 tl fiyat çektiler 100 ml sine

sera raffy I yada 35 FİYAT ÇEKTİLER 100 Mlsine

çoğunun tarihi de yakın tarih bu esnaflar kafayı yemişler

ve kırmızı yanaklı kaplumbagalar vardı başkada kaplumbaga yoktu

Oradakiler kurttur. Piyasayı bilmeyip gidenlere sadece fiyatta kazık atma değil gereksiz herşeyide satarlar. Fiyatları iyi uçurmuşlar. 250'lik olanı netten daha ucuza alırsın. Hiç iman kalmamış bunlarda.

Ben pazartesi juenden alım yapacağım. Sen alacaklarını seç. Toptan alım yapayım. Bir şekilde buluşuruz. Ayağım kırık olduğu için evden çıkamıyorum ama kardeşimle uygun bir yere gelebilirim.

www.juenpetmarket.com balık ve sürüngen bölümlerine bak işine yarayan şeyler olabilir.

Cvp: RE: ULUS AKVARYUMCULAR ÇARŞISI KEPAZELİĞİ

cem' Alıntı:
Ben pazartesi juenden alım yapacağım. Sen alacaklarını seç. Toptan alım yapayım. Bir şekilde buluşuruz. Ayağım kırık olduğu için evden çıkamıyorum ama kardeşimle uygun bir yere gelebilirim.

Çok geçmiş olsun kardeş. Üzüldüm ayağının kırılmasına. Acil şifalar diliyorum.

Cvp: ULUS AKVARYUMCULAR ÇARŞISI KEPAZELİĞİ

abi juen değilde petburada.com da bi kaç alıcaklarım var uyar dersen ordada fiyatlar ideal

zaten benim alacağım bi ürün 50 tl yi geçiyor ücretsiz kargo yeni üyelerede 100 tl lik alışverişe 10 tl indirim oluyor istersen oradan alalım

http://www.petburada.com/kaplumbaga-malzemeleri

bu arada geçmiş olsun

Eğer kargo ücretsizse oradan alabilirsin. Ben juenden filtre malzemesi de alacağım onun için orası bana daha uygun. Çeşit açısından da bol.

Juene en son baktığımdakine göre fiyatlar fahiş. Yeni ayarlama yapmadılarsa ürünler juende daha ucuz.

abi bide ben çizgili dere kaplumbagası arıyorum 200 litre tankım var bütün düzenek tam nereden bulabilirim ankarada ???

Çizgili koruma altında olduğu için bulman zor. Bu arada farklı türleri aynı akvaryumda beslemeyi düşünüyorsan olmaz. Birbirlerine saldırma riski var. Farklı malzemeler kullanılıyor. Res' te silis çizgilide dere kumu gibi.

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-surungenler-diger-cinsler-kaplumbag-2-tane-273772495/detay

bu linkdeki dere kaplumbasımı

Hayir ancak RES'te degil Cumberland veya Yellow bellied slider.

Slider turleri yani elinizdekiyle habitatlari aynidir.

Geri