Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Üyelere verilen usulsüz, haksız, hukuksuz cezalar

Sarp

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar merhaba.

Bu foruma üye olduğumdan beri her ay düzenli olarak hesabıma ceza verilmektedir.

Sadece geçen ay ceza verilmemiş, yorumlarım ya da başlıklarım silinmekle yetinilmiş.

Bu zamana kadar gerekçe olarak site kuralları gösterilmiş, ancak kurallara baktığımda,

hiç bir kuralı en ufak şekilde çiğnemediğim, tarafımca gözlenmiştir.

Bu sitede Türkçe'mize en çok önemi verenlerden biri olduğum gibi, yol gösterici paylaşım

yapanlardan biriyim. Bazı dandik yöneticiler gibi kılavuz niteliğinde link atıp başlığa bi daha

bakmayanlardan değilim. Şimdi gelelim bana verilen en son cezaya; hesabıma kesilen %50'lik

uyarı puanına sebep olarak alaycı üslup yazmışsınız. Hatta olayın muhatabı olan cem nickli

arkadaş değil onun şıracısı aek nickli arkadaş yazmış. Adam, süper moderatör oluyor, daha

hangi başlığı hangi bölüme açacağını bilmiyor. Bende duyarlı bir üye olarak cem nickli sözde

süper moderatörü ikaz ediyorum. Ondan sonra bi bakıyorum şak diye %50 uyarı puanım oluyor.

Siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Beni burada en fazla mahkemeye verirsiniz. Ancak bu sizin hak

yiyen ve rütbe sevdalısı cahil yöneticiler olduğunuzu değiştirmez, ispatlar. Şimdi bu sitenin

admininden talebimdir, son uyarı cezam ile ilgili detaylı bilgi ve geçmiş cezalarımın

haklı verildiğine dair kanıt istiyorum. Ayrıca bundan böyle her kime ceza verilecekse forum

üyelerine danışılmasını talep ediyorum. BU FORUMUN SAHİBİ ÜYELERDİR. Bir kaç faşist yönetici

değildir. Şu siteden oylama yapılır http://strawpoll.me/ ona göre üyeler hakkında karar verilir.

Ayrıca bana alaycı, aşağılıyıcı üsluptan ceza kesen moderatörlerin mesaj kutuma gönderdikleri

aşağılayıcı ve tehditkar mailleri paylaşmıyorum. Efendilik bende kalsın. Son olarak bu başlığı

silerseniz de siz bilirsiniz yani. Görüşürüz.

Acikcasi bende 1 konunuzun ve 1 yorumunuzun silindigine sahit oldum icerigi nedeni tartisilir ama sert bir uslupunuz oldugu bu konudan bile belli yine sahsi gorusum tamamen haksiz degilsiniz ayrica ceza verme konusunda bir oylamaya ve forumun sahibinin uyeler olduguna kesinlikle katiliyorum.
Moderetorlerde bazen link atabilir zaten paylasilmissa tekrar yazmak banada pek akil kari gelmiyor ama bu foruma ne kadar zaman harcadiklari da asikar o yuzden ben bu isi yapamadiklarini dusunmuyorum

Cvp: Üyelere verilen usulsüz, haksız, hukuksuz cezalar

Ali Sarp, adaşım, yazdıklarını çok değerli buldum. Özellikle oylama konusunda inanılmaz hemfikiriz.

Umarım bu çoğulcu demokrasiyi forumumuz da uygulayarak çağdaş bir forum olmayı beceririz.

efendiliğin konusunda tebrik ederim güzel ahlağını inanılmaz belli ediyorsun. etmediğin terbiyesizlik kalmadığı halde yağ gibi üste çıkıyorsun bravo. bugüne kadar hakkında bir çok üyeden şikayet geldi. bugüne kadar kovulmadıysan o benim sayemde bunu bil. bu kadar hakaret etmene göz yumduk gemi iyice azıya aldın dönüp yazdığın mesajları objektif olarak sorgula bu yazıları başkası bana yazsa ne hissederim diye. bir mesajında bir üyenin hayvanı ölmüş dalga geçer gibi mesaj yazıyorsun. bunun gibi daha bir çoğu vardı. burada kimseyi rencide edip rahatsız etmeye hakkın yok. senden büyüklerden bir şeyler öğrenemediysen yaşça küçük olanlara bak. yaptığın terbiyesizliği başka yapan var mı.

D3.Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

D10.Sitemizde tartışma tamamen yasaktır. Seviyeli olarak paylaşım yapınız.

Bahsettiklerine delil istiyorum delil!! Hani neredeler?

D.10 maddesince tartışmanın yasak olması ayrı bi skandal.

Madem D.10 maddesi halen geçerli, tartışma ortamı yarattığın için kendine ceza keste,

adil bir yönetici olduğunu tüm forum görsün.

Beni de tartışmanın bir parçası yaptığın için bana da cezamı gönder.

Tabi ki bahsettiklerine delil sunduktan sonra. Delil istiyorum delil!!

Şunu süresiz banlayınca forum kurtulsun. Bu forum benim olsa yapacağım budur.
Yaşına bakıyorum, 20'sin. Çocuk sayılmazsın. Forumda 10-12 yaşında çocuklar bile senin yaptıklarını yapmazken senin saçmalıklarına iyi katlanıyor yönetim, tebrikler.

20 yaş doğru mu bilinmez . Yakında forumdan kovulur veya banlanır . Yaptığı yorumlar vs. haddini fazlaca aştı . Bu kadar ceza yemesine rağmen forumda kovulmadığına şükür etmeli .

bu forumda bikaç haftadır varım rütbem falanda yok 14 yaşındayım ama kaplumbağalarla ilgili bir forumda böyle konuşman saçma bence.

Sarp' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba.

Bu foruma üye olduğumdan beri her ay düzenli olarak hesabıma ceza verilmektedir.

Sadece geçen ay ceza verilmemiş, yorumlarım ya da başlıklarım silinmekle yetinilmiş.

Bu zamana kadar gerekçe olarak site kuralları gösterilmiş, ancak kurallara baktığımda,

hiç bir kuralı en ufak şekilde çiğnemediğim, tarafımca gözlenmiştir.

Bu sitede Türkçe'mize en çok önemi verenlerden biri olduğum gibi, yol gösterici paylaşım

yapanlardan biriyim. Bazı dandik yöneticiler gibi kılavuz niteliğinde link atıp başlığa bi daha

bakmayanlardan değilim. Şimdi gelelim bana verilen en son cezaya; hesabıma kesilen %50'lik

uyarı puanına sebep olarak alaycı üslup yazmışsınız. Hatta olayın muhatabı olan cem nickli

arkadaş değil onun şıracısı aek nickli arkadaş yazmış. Adam, süper moderatör oluyor, daha

hangi başlığı hangi bölüme açacağını bilmiyor. Bende duyarlı bir üye olarak cem nickli sözde

süper moderatörü ikaz ediyorum. Ondan sonra bi bakıyorum şak diye %50 uyarı puanım oluyor.

Siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Beni burada en fazla mahkemeye verirsiniz. Ancak bu sizin hak

yiyen ve rütbe sevdalısı cahil yöneticiler olduğunuzu değiştirmez, ispatlar. Şimdi bu sitenin

admininden talebimdir, son uyarı cezam ile ilgili detaylı bilgi ve geçmiş cezalarımın

haklı verildiğine dair kanıt istiyorum. Ayrıca bundan böyle her kime ceza verilecekse forum

üyelerine danışılmasını talep ediyorum. BU FORUMUN SAHİBİ ÜYELERDİR. Bir kaç faşist yönetici

değildir. Şu siteden oylama yapılır http://strawpoll.me/ ona göre üyeler hakkında karar verilir.

Ayrıca bana alaycı, aşağılıyıcı üsluptan ceza kesen moderatörlerin mesaj kutuma gönderdikleri

aşağılayıcı ve tehditkar mailleri paylaşmıyorum. Efendilik bende kalsın. Son olarak bu başlığı

silerseniz de siz bilirsiniz yani. Görüşürüz.

Sarp' Alıntı:
Bahsettiklerine delil istiyorum delil!! Hani neredeler?

D.10 maddesince tartışmanın yasak olması ayrı bi skandal.

Madem D.10 maddesi halen geçerli, tartışma ortamı yarattığın için kendine ceza keste,

adil bir yönetici olduğunu tüm forum görsün.

Beni de tartışmanın bir parçası yaptığın için bana da cezamı gönder.

Tabi ki bahsettiklerine delil sunduktan sonra. Delil istiyorum delil!!

Arkadaşım amma saçmalamışsın ya. Kovuldugun çok iyi olmuş. Bende gördüm senin bi kaçane saçma yorumunu ve hani bi anlam verememiştim. Şu alıntı yaptığı mesajlarında bile bi akılvari konuşma ya da düşünce yok Allah yardımcın olsun iyileşirsin inşallah.

Bu tarz forumlar tartisma icin kesinlikle degildir ve bir cok kere sacma yorumlarina rastlamis birisi olarak kovulman site icin gercekten iyi olmus. Ayrica bu kadar isin ehli moderator varken herhangi bir islem icin üyelere sormaya gerek yoktur diye düsünüyorum, tabiki bu benim dusuncem.

Geri