Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Üyelerin yaş dağılımı

yaş grubunuz hangisi ??

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
10 napim küçük olmak elimde dill lütfn yaşıtalrım buraya yazssın

10 yaşında olduğuna üzülme, zaman inanamayacağın kadar çabuk geçiyor, keyfini çıkar yaşının;)

Üzülme yaşının küçük olduğuna.Kimse 20 yaşında gelmedi ki bu dünyaya.
Küçük görenler veya yaşa bakarak kendini yüceltecek nice insanlarla karşılaşabilirsin forumlarda.
Kimseyi takma derim..Asıl tebrik etmek gerek seni.Daha 10 yaşında bir hayvanın sorumluluğunu almışsın.
Onun için sitelere üye olmuşsun,zamanını harcıyor bilgi alıyorsun.Çabalıyorsun ve belkide bir kaç ay sonra
sen 10 yaşındakilere yardım edeceksin bu konuda :)
Herkesin yapabileceği bir şey değil bu.Tengrimountain'e katılıyorum keyfini çıkartın yaşının :)

Yaşla ilgili atasözlerinden bahsedip sıkmayım hiç sizleri :) Evet yaşın ufak ya da büyük olması önemli değil önemli olan hayatınıza neler sığdırabildiğiniz şimdiye kadar.

Hahaha :D
Ya tabiki yaşın getirdiği bir çok şey var ama daha çok kişilikle alakalı olduğunu düşünüyorum.40 yaşında gibi olup 10 yaşında olanda var 30 yaşında olup çocuk gibi olanda.Hani yaşa göre sürekli bir yorum yapmak yanlıştır diye düşünüyorum ama tabi yaşın getirdiği şeylerde yutulamaz insan yaşadıkça öğreniyor bence her ne kadar akıl yaşı büyük olsada.

Geri