Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uygun mu (RESİMLİ)

aysimacik

Bronz 5 Üye
[attachment=759][attachment=759]Aşağıdaki yapacağım alan iki kapluş işçin uygun mudur?
DAha kapluşlarımı almadım akvaryumumu da yapmadım bin bilsem de bir bilene danışayım dedim:shy:
(her türlü eleştiriye açığım alacağım kapluşlar ölmesin diye:) önceki ölmüştü:(

arkadaşlar resimi nasıl ekleyeceğim??

Ekli dosyalar

• SEMPAT~1.JPG
    SEMPAT~1.JPG
    44.6 KB · Görüntüleme: 275
Bunu yapcağına bi akvaryum al dizayn et daha mantıklı 50 cm lik akcaryımlar 10-15 lira fln fazla pahalı değil :S

Hayır,arkadaşımızında dediği gibi bunun yerine bir akvaryum almanız hem daha sağlıklı,hem daha mantıklı olur...

çarşıya çık bir bak derim petshoplarda çok güzel kapaklı ve cam akvaryumlar 15 tl ye satılıyor biraz daha büyük istersen 60 cm lik gibi onlar da 20 tl.Böyle çok masraf yaparsın hem plastiğe silikon ne kadar dayanır bilemem yani .Ayrıca eğer azıcık araştırma yaptıysanız mutlaka filtre ve ısıtıcı (Bu kesinlikle olmalıdır su sıcaklığını sabit tutmak için) almalısınız.Diğer yorumlar gibi cam akvaryum en iyisi :)

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler ben zaten bunu geçici olarak yapmayı düşünüyorum yaz tatilinde akvaryum alacağım okullar hele bir bitsin bu arada filtre ve ısıtıcıyı akvaryuma takmayı düşünüyorum. birçok siteden araştırma yaptım tatilde sipariş vereceğiz zaten. kısa süreliğine burada beslemeyi düşünüyorum onu yukarıda belirtmeyi unutmuşum :))

ben (izmir) bergamada yaşıyorum buradan nerede uygun akvaryum bulabilirim?
izmire doktor için sık sık gidiyoruz oradan da alabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler:D

Eh orada da bir çarşı veya sadece balık,kuş ve kaplumbağa satan yerler vardır, oradan alabilirsin :) en küçük boyu 10 tl den başlar 100 tl ye de var yani.Kendine en uygununu bulursun.Umarım kaplumbağan ile sen sağlıklı ve mutlu yaşarsınız :)

Cvp: Uygun mu (RESİMLİ)

hayırlı olsun inşallah bizim burda en ucuz 15 tl ben yeni 30 tl'lik alıcam

Geri