Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Uzun süre uyuma

duskba26

Yeni Üye
Arkadaşlar su anda kaplumbağam plastik bir kapta ve suyu biraz soğuk kaplumbağam sudayken gözlerini fazla açmıyor ve hep uyuyor güneşe çıkardığımda ancak kuru alana çıkıp gözlerini falan açıyor dışarı çıkardığımda ama çok hareketli şimdi su kaplumbağam kış uykusuna mı hazırlanıyor ?
Su kaplumabğam su dışında ne kadar durmalı?
1.30 saat önce suyun dışarısına çıkardım ve kanepenin bir köşesine sokulda ve hala uyuyor

İnceleyin ;

mailto:/forum/akciger-enfeksiyonu-respiratory-fdnfection-t-148.html

sorunun tek çözümü akvaryuma geçmek.bende plastik kapta üç kaplumbağamı kaybetttim.akvaryuma geçip,tüm malzemeleri alınca ölüm yaşamadım.kaplumbağalarım 1.5 yaşındalar

benden tavsiye öncelikle akvaryuma geçin sonra sonra suyu 28-30 derceye sabitleyin nunun için ısıtıcı lazım sonra suyu temiz olmalı bunun içinde filtre lazım bunları yaparsanız bi kaç tanede süs çok güzel olur :)

Geri