Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ve işte kuru alanım :)

Cvp: Ve işte kuru alanım :)

Ben 1 tane alacaağım malesef. 2 tanenın sorumlulugunu bılmıyoruım alabılırmıyım çunku ılerd egeçrkenten zor oluyorlar.. evet süsleme yapacagım en yakın zamanda :)

arkadaş her zaman iyidir ama öyle düşünüyorsanız bi tane alın tabi :)
ne zaman almayı düşünüyorsunuz ? kaplumbağa seçimide çok önemli çünkü

bakalım petshop pazartesı gelcek dedı ama hemen geldıgı gun alacagım.. seçımde gözlere dikkat edecegım kabuga ve hareketlılıgıne ..

hayırlı olsun şimdiden :) ufaklığı güzel bi yuva bekliyor :)

Amacım da bu :) yeterki mutlu olsun hastalanmasın.. su sevıyesı de bayağ ıderın oldu bol bol yüzer artık :)

yanlız hemen gidipi almayın onların bi alışma süreci var petshop ortamına o yüzden hareketsiz ve bitkin olurlar 1 hafta bekleyin bence

Hayır onları o halde ölüm fanusunda bırakamam en azından 1 tanesını kurtarmak ıstıyorum .. 1 hafta cok geç olabılır

ama o bi hafta belkide aldınız sonra ölücek sizin elinizde nerden biliyorsunuz : her zaman bunu derler yeni gelen hiç bir canlıyı 1 hafta gecmeden almayın derler petshopdan

acaba bu kuru alanı neyden yaptın? Yorumlar cokmus okumadım yazdıysan kusura bakma ;D

Geri