Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

vefat

okan_236

Bronz 5 Üye
çok dikkatli bir şekilde ve özenle baktığım kaplumbağam zenco nedeni bilinmeyen bir şekilde 24.12.2008 tarihinde öldü.onun için çok üzgünüm ama geri gelemez ne kadar dikkatli baksanızda sakınan göze çöp batar prensibini unutmayın sizinkilere uzun ömürler diliyorum...

Acınızı paylaşıyorum.

Bilgisizliğim yüzünden benim bir kaplumbağam ölmüştü ve beni çok üzmüştü.

Acınızı ve üzünütünüzü anlıyorum.

İnsanın çok sevdiği bir varlığın ölmesi elbette açıklanamayacak bir duygu ve üzüntüdür.Fakat her yaratılanın bir hayat çizgisi ve bu çizginin de bir sonu olduğunu hatırlayarak kendimizi teselli etmeliyiz.Başınız sağolsun

Bende paylasıyorum kısa bir süre önce en iyi arkadaşımı kaybettim...

Başınız sağolsun :(

Başınız sağolsun.Benim'de teşkilatsız ve bilgi eksikliği nedeniyle vefat eden Mıstık ve Fıstık kaplumbağalarımız gerçekten çok üzmüştü ondan sonra olabildiğince bilgimi ve kaplumbağa için gerekli olan bütün malzemeleri imkanlarım ölçüsünde tamalayarak,kaplumbağalarımıza en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum.Allah'tan bütün kaplumbağalara (hayvanlara)ve sahiplerine sağlıklı günler diliyorum.

1 yıl oldu öleli
ama 2 tane daha aldım onları 5 ay önce aldım çok iyiler

Geri