Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Veterinerde kaplumbağa satışı

keremaciroglu

Bronz 4 Üye
Merhaba arkadaşlar.Ben bundan 1-2 yıl önce istanbulda bir veterinere uğramıştım.gayet lüks ve büyük bir yerdi.Orada su kaplumğalarıda vardı.satılmak için orada duruyorlardı.gayet saglıklıydı hepside ama benim sormak istediğim şey onlarda bu ticarete ortak mı oluyorlar yoksa kendileri kaplumbağa üretimi yapıp mı satıyorlar :S ?

Bence de onlar bakamayıp da verenlerin olabilir... Bir veterinerin bu kanlı ticarete katıldığını düşünmek istemem yani... Sonuçta veterinerlerde dolusuyla bakılamayan hayvan var ve ev arıyorlar o yavrucaklara...

bir ara tekrar uğrayıp soracagım.eğer öyleyse illa kaplumbaa besliyeceim ama ticarete ortak olmak istemiyorum diyenler için güzel bir fırsat bence.

Katılıyorum size :)
İlginize çok teşekkürler, umarım ticarete katkı olmayan bir durumdur istediğimiz gibi.

Geri