Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Vitamin ve Kabuk Sertleştirici Önerisi?

Virulence

Gümüş 2 Üye
Arkadaşlar vitamin ve kabuk sertleştiricisi olarak hangi markaları önerirsiniz?

Kabuk sertleştirici önermiyoruz. Vitamin olarak biyo tortvit ya da sera reptilin kullanabilirsiniz. Kabuğunda çok yumuşama varsa direk eczaneden d vit 3 de alıp kullanabilirsiniz. Kabuk yumuşaması problemi ile ilgili linke göz atabilirsiniz. mailto:/forum/konu-kabuk-sertlesmesi-icin.html

Devit 3 almayı düşünüyorum ama o vitamin olarak geçmiyormu? Yani yemine damlatıptamı vericez?

D vitamini yani güneşlenemediği için alamadığı d vitaminini dışarıdan vermiş olacaksınız.Yemine damlatarak kullanacaksınız.

bu biyo tortvitin fiyatı ne kadar bugün bir yere gittim 8.5 tl dedi normalmi?

Çok pahalı söylemişler.Ben en son 5 TL ye aldım.

iyiki almamışım çünkü forumda bir yerde gördüm ben 3 tl ye aldım diyen vardı

Cvp: Vitamin ve Kabuk Sertleştirici Önerisi?

her 2 kiside aynı

Cvp: Vitamin ve Kabuk Sertleştirici Önerisi?

sade onun için gidiyorsanız. ve yol maliyetini düşünürseniz 3'e 5'e bakmayın. geneldeavm gibi muhitlerde giydirme fazla oluyor, öte yandan aradığınız ürünüde bulabiliyorsunuz.

Geri