Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Vitamin-Yem Sorunum

KırpıkKurabiye

Elmas 2 Üye
Ben Edirne'de yaşıyorum ve burada kaplumbağam için vitamin, yem bulamıyorum.Hep sanyu diye bir markanın yemleri var vitamin de kalitesiz bende internetten almaya karar verdim.2 yem 1 de vitamin seçtim önerilerinizi de almak istiyorum çok bilgi sahibi değilim bu konuda. :)Fiyat konusunda 50 tl verebilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

Vitamin (Sera Reptilin 15 ml):
mailto:/urun_detay.aspx?kat=155&urn=4491

Yem olarak sera reptil carnivor ve kurutulmuş karides kullanıyordum ama carnivor bitti ve edirne de başka yok bende başka yem çeşidi arayayım dedim ve bunları buldum:
mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=1245

mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=1241

Kaplumbağanız yavru ve daha bir yaşını doldurmadıysa;
Ana yem olarak raffy p ya da tetra reptomin alın.
Juenpetmarket 'te bunlar mevcut.
Alırken en küçük boyunu alın bence bittikçe alırsınız.Tarihi geçmemiş olur bu sayede.
Vital büyük kaplumbağların kullandığı ana yem.

Vitamin olarak alabileceğiniz en iyi vitaminlerden biri zaten sera'nın.

daha doldurmadı bir yaşını 5 cm cik daha.Önceden ölüm fanusunda bakıyordum bilgim yokken 1 2 aydır adam gibi yaşıyor zaten.Teşekkür ederim ben araştırayım juenpetmarket'te biraz daha bulup alırım :)

Geri