Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

vitaminle ilgili bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brk649

Gümüş 5 Üye
arkadaşlar deep vitamini var bilirsiniz sarı kutuda onu alsam başka vitamine ihtiyaç duyarmı yani bi tane vitamin kullanmak istiyorum çünkü 2 tane olmaz özellikleri ;

ÜRÜN AÇIKLAMASI

DEEP KAPLUMBAĞA VİTAMİNİ 30 ML

Deep kaplumbağa Vitamini kaplumbağaların doğal ortamlarında almaları gereken özellikle D3 vitamini ve diğer vitaminleri içermektedir...
Bu sayede dış etkenlerden oluşabilcek stresi , iştahsızlığını giderir.
Halsizlik hallerini kaplumbağa kabuğu yumuşamasını önlemektedir.
İçindekiler :
A , C , B1 , B6 ,D3 ve E vitaminleri içerir.
Kullanım Şekli :
Kaplumbağanın kuru yemine vitamin 1 -2 damla damlatılarak yemin vitamini iyice emmesini bekledikten sonra yem verilir.
Bu şekilde gün aşırı kulanılabilir.

a,c,b1,b6,d3 ve e vitamini dior o vitaminler yeterlimidir yoksa başka vitaminede ihtiyaç duyarmı

hayır onu kullanman yetrli bende onu kullanıyorum zaten sitede ben tavsiye ettim onu onu kullanman yeterli

bahsedilen bu:mailto:/img73/2962/imagesii8.jpg

tmm zaten bütün şeyleri tmm kabuk koruyucu,sanyu karides ve stick yem eğer vitamini yakında alırsam tam olur çok saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri