Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yan Kabukta Delik

Cvp: Yan Kabukta Delik

o zaman dandik bir kafa motoruna hortum bağlayıp o şekilde bir dipçek yapabilirsiniz, gözden çıkaracağınız bir kafa motoru olsun.

Önce bi kürek alıp kumun büyük kısmını bosaltayim ???? sonra artık defalarca doldur çek yapacağız anlaşıldı????

Sıvalık iş varsa çimento döküp harç yap kullan ziyan olmasın.

Sen bi ara buralara geliyordun, buara gelsen ya ne iyi olur ????????????????

Cvp: Yan Kabukta Delik

fazla pilli dip çek var makul bi yerdeyseniz uygun bir yerde size verebilirim, benim akvaryumuma kısa geliyor diye değiştirmek durumunda kaldım yenisinden de çok memnun kaldım dophin o işi iyi başarmış :)

Sizin içinde sakıncası yoksa bu konuyu berrak'ın ilk yorumundan itibaren bölelim mi? Ben hicbirsey anlamıyorum sonradan okuyan hiçte anlamaz.

Ama ben onlari senin icin de ekledim.Turgay Bey'in verdigi ornek, Tonton'uns resmi.Yani o da, seninkiyle ayni

Silmicez ayrı iki konu olacak ben zaten her konuyu takip ediyorum ???? ayrıca teşekkür ederim ????

Geri