Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yanağında ki şeffaflık(resimli)

Cvp: Yanağında ki şeffaflık(resimli)

Her kaplumbağa farklıdır.Ama sağlıklı bir kaplumbağa bu dönemde de her zaman ki gibi yem yemeye ve normal alışkanlıklarına devam eder.

zencefil' Alıntı:
Her kaplumbağa farklıdır.Ama sağlıklı bir kaplumbağa bu dönemde de her zaman ki gibi yem yemeye ve normal alışkanlıklarına devam eder.

anladım bugün yem yedi çok şükür kabuğunun altına baktım çok az bi pembelik var gibi fotosunu da koyuyorum acaba sağlıklı mı yoksa bi problem mi var

Ekli dosyalar

• a.jpg
    a.jpg
    236 KB · Görüntüleme: 74

Kabuğunda bir problem görünmüyor :)

gerçekten mi net görebildiniz dimi fotoyu

zaten sürekli kuru alanda durma suya girmeme yan yan yüzme vs gibi bi problemi yok sadece yem yemiyodu 4 gündür bugün yemeye başladı peki kabuğu sağlıklı görünüyo mu

Alt bağasında hiç bir sıkıntı gözükmüyor. Kağlumbağalar en ufak bir olaydan strese girip, yem yemeyebilirler. Bu 1-2 gün sürdüğü gibi, haftalar da sürebilir.

eminemre' Alıntı:
Alt bağasında hiç bir sıkıntı gözükmüyor. Kağlumbağalar en ufak bir olaydan strese girip, yem yemeyebilirler. Bu 1-2 gün sürdüğü gibi, haftalar da sürebilir.

teşekkürler

Geri