Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yardımınıza ihtiyacım var

Cvp: Yardımınıza ihtiyacım var

Teşekkür ederim tekrardan birde bugün uyandığımda mama vericektim mama kendi kendinr kurtlanmış bunun sebebi sizce nedir birde önerdiğiniz bir mama var mıdır uygun fiyatta

Yemi açık mı aldın kutuysa markası nedir ?

Unuttum markasını kutudaydı ama internetten yeni yemler aldım Beslenme konusunda yemler yazıyordu 8-12cm kabuk boyu ihtiyacı olan bütün orda yazan yemleri aldım

Kutu yemler fırınlanır bu da olası parazit yumurtasını öldürür. Jelatini aldığında açılmamış ise sonradan yem verirken kutuyu bir kenarda açık bıraktıysan sinek böcek girip yumurta bırakmış olabilir.

Ufak bir ihtimal ise fırınlama sonrası yumurta bırakılması. Bazı parazitler yumurtlama sonrası belli bir süre sonra canlanırken bazıları bekler ve su değmesi veya yemin nemlenmesi ile harekete geçer.

Yem programı yapmış mıydık ? Yada yaptın mı ?

Yeni programı beslenme konusunda ayrıntılı bir şekilde bulup yaptım

Hayvan 8 cm üstü olduğuna göre günde tek öğün olacak.

Geri