Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yaş konusu

ibo

Yeni Üye
kaplumbağalarım kaç yaşında

Ekli dosyalar

• kaplumbış.jpg
    kaplumbış.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 16
  • ka.jpg
    ka.jpg
    78.7 KB · Görüntüleme: 16
gammarus karides ve stick yem veriyorum ikisinede
Tamamdır sabahları stick akşamları karides olmak üzere günde 2 öğün toplamda kafa hacmi kadar vermelisin. Fazlası obezite yapabilir.
Elindeki yemlerin markasını yazarsan yada fotoğraf atarsan cem bey uygun olup olmadığını söyleyecektir.

Tamamdır sabahları stick akşamları karides olmak üzere günde 2 öğün toplamda kafa hacmi kadar vermelisin. Fazlası obezite yapabilir.
Elindeki yemlerin markasını yazarsan yada fotoğraf atarsan cem bey uygun olup olmadığını söyleyecektir.
gammarus-tropical stick-lotus bu markaları kullanıyorum

gammarus-tropical stick-lotus bu markaları kullanıyorum
Lotus bitince tekrar almayın tropical axolotl yada omega one juvenile alın yanına kapalı kutu gammarus günde 2 öğün toplamda kafa hacmi kadar, şuan satışta olan kaplumbağalar aşırı ufak ben de görünce şaşırdım soldakiler fotoda görünmüyor bile baya baya ufaklar sağdaki ise keyfinde ve 2 ayrı petshopta da akvaryumda bakıldığını gördüm bu da sevindirici :) yeni aldınız muhtemelen, akvaryum ve diğer ekipmanlarınızı tamamlayın eksikse

Ekli dosyalar

• IMG-20240805-WA0023.jpg
    IMG-20240805-WA0023.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 14
Baştan kuyruğa olan kısım kabuk boyunu düz olarak ölçün. 2 cm'den büyük gözüküyor.

Bir de üstten komple ve ön cepheden mümkünse başı dışarıda resmini çekip atın.

Gammarus açık yem mi, kapalı kutu mu? Bu ve tropical yemlerin ismi nedir?

Baştan kuyruğa olan kısım kabuk boyunu düz olarak ölçün. 2 cm'den büyük gözüküyor.

Bir de üstten komple ve ön cepheden mümkünse başı dışarıda resmini çekip atın.

Gammarus açık yem mi, kapalı kutu mu? Bu ve tropical yemlerin ismi nedir?
gammarus kapalı yem ve gammarusun markası tropical

Lotus bitince tekrar almayın tropical axolotl yada omega one juvenile alın yanına kapalı kutu gammarus günde 2 öğün toplamda kafa hacmi kadar, şuan satışta olan kaplumbağalar aşırı ufak ben de görünce şaşırdım soldakiler fotoda görünmüyor bile baya baya ufaklar sağdaki ise keyfinde ve 2 ayrı petshopta da akvaryumda bakıldığını gördüm bu da sevindirici :) yeni aldınız muhtemelen, akvaryum ve diğer ekipmanlarınızı tamamlayın eksikse
akvaryum,iç filtre ve kuru alanları var şimdilik

Stick olan tropical nedir? Biorept supreme young mı?

Kabuk boylarını bir daha ölçün. 4 cm'ye yakın gibi duruyor.

Stick yemin ismini soruyorum. Uygun mu değil mi ona göre başka yem tavsiye edeceğim.

Tamam. Hayvan yiyor ise ağzına sığacak boyutta maket bıçağı ile kesip ufaltın. İştahlı yemiyorsa tropical axolotl yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın. Bunlar yavru hayvanlara uygun yemler. Netten alacaksınız piyasada bulunmaz.

Tamam. Hayvan yiyor ise ağzına sığacak boyutta maket bıçağı ile kesip ufaltın. İştahlı yemiyorsa tropical axolotl yada omega one juvenile turtle sticks yemlerinden birini alın. Bunlar yavru hayvanlara uygun yemler. Netten alacaksınız piyasada bulunmaz.
Lotus gerekli takviyeyi sağlar mı? Elimde yem olmadığı için bende pet shoptan onu almak zorunda kalmıştım İnternet siparişleri en erken 2 günde geldiği için. Yemesinde sıkıntı yok gayet iştahlı yiyor

Lotus standard alt seviye yem grubundan, bunlar içerik olarak aynı ürün ama farklı isimler altında pazar payı edinmeye çalışıyor. Fason ürün dediklerimizden.

Geri