Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yavru çizgili kaplumbağa sahiplenmek istiyorum

Heroface

Yeni Üye
Kaplumbağayla beraber bende eksik olan, elinizden çıkarmak istediğiniz malzemeleri de uygun fiyata alabilirim.

Cvp: Yavru çizgili kaplumbağa sahiplenmek istiyorum

foruma hoş geldin yiğit. yavru çizgili bulman olanaksız koruma altında yasaklı türdür. elinde olup vermek isteyen çıkar belki. petshoplar satmaz cezası yüksektir. bu bölümden takip edeceksin.

Hoş bulduk umarım en kısa zamanda sahiplenebilirim...

Sabır en büyük erdemdir :smile: Sadece sizlerin yardımıyla bulabilirim o zaman kadar bekleyeceğim malesef...

Satin almayip sahiplenme yolunu tercih ettigin icin tebrik ederim
Keske hic kimse saticilardan almasa hayvanciklari
Ekipman icin mecburen akvaryumcudan alisveris ettigim zaman bile icime batiyor, para karsiligi canlarin satilmasindan nefret ediyorum!

Aslında bu konuyu daha önce açmıştım. Diğer konum sarı yanak vs farklı tür kaplumbağalarla ilgili. Nesli tükenmekte olan türlerin ticarete alet edilmesine ben de karşıyım. Heleki bu tür benim ülkemdeyse...

Geri