Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yaz Planı

okul değiştiricem zaten. kayseri fen lisesindeyim ve okula ilk geldiğim günden beri okuldan nefret ediyorum. fen lisesi iğrençç.. başka bi okulda zaten bu kadar bunalacağımı sanmıyorum :) bi anadolu lisesine geçicem

fuc_kera' Alıntı:
okul değiştiricem zaten. kayseri fen lisesindeyim ve okula ilk geldiğim günden beri okuldan nefret ediyorum. fen lisesi iğrençç.. başka bi okulda zaten bu kadar bunalacağımı sanmıyorum :) bi anadolu lisesine geçicem

Vallahi okul okuldur, hepsi iğrençtir :D bana düşmez ama değiştirmemeni tavsiye ederim fen lisesinin çok ağır bir eğitimi var kabul ama bir anadolu lisesi fen lisesinin yerini asla tutmaz benim de fen lisesinde bi arkadaş vardı o da senin gibiydi okuldan bıkmıştı ama össye ilk girişinde Türkiye derecesi yaparak çok iyi bir tıp fakültesine girdi.

Geri