Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yem konusu

Cimcime

Bronz 5 Üye
Selam hocam ısıtıcı ampulu taktığımdan beri şu şekil takılıyorlar çok hoşuma gidiyor ayaklarını uzatmaları çok tatlılar 😂 hocam şimdi ikisinin de kabuk boyu 4 cm yani kafa hacmine bakarak beslemeye çalışıyorum ama doğru mu yapıyorum bilmiyorum her ikisine de ayrı ayrı sabah 2 sera raffy p stick akşam da sera ı gammarus veriyorum 4 5 tane yani sürekli aç gibiler üzülüyorum koşuyolar üstüme görünce iyi mi bu ölçü hocam obez olmalarını da istemiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_9092.jpeg
    IMG_9092.jpeg
    774.1 KB · Görüntüleme: 4
Tamam yem ölçüsü uygun. Yağ depolayan grup hayvanlardan oldukları için doymuyorlar. Onun için ölçüsünde verin.

O duruşu balerin duruşu deriz. Isıdan maksimum faydalanmak için bacaklarını açarlar. Kılcal damarlarla ısı vücutlarına yayılır.

Geri