Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yem yemiyor,ağızını açıp kapıyor.

sonya

Yeni Üye
hocam bi yardım edin yaa kapluşum 2 haftadır hiçbişey yemiyoo ağzını açıp açıp kapatıyo ayağını oynatacak halii yok ölcek mi yaa çok korkuyorum yardım edin bana lütfeeen!!!
:([/size]

RE: yardım ediin???

1. Kapluşu yeni mi aldınız? Yeni kapluşlar yemeyebiliyor.
2.Ağzını yemi görünce mi açıp kapatıyor yoksa normalde de mi? Alt kabuğunda pembelik var mı? Sürekli olarak kuru alanda durduğu yerde duruyor mu?

RE: yardım ediin???

Cahide'nin sorularını yanıtladıktan sonra bir şey daha var. Bu başlık kaybettiklerimiz için sizin kapluş daha yaşıyor onun için ilgili yere taşınmasını yönetimden talep edin.

Konu düzenlenmiştir.
Lütfen site kurallarımızı inceleyiniz.

bir de akvaryum ve gerekli ekipmanlarınız tam mı ? bu soruları cevaplarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz size.. imkanınız varsa mutlaka zaman kaybetmeden bir veterinere gösterin en iyisi ve sağlıklısı bu olacaktır... umarım düzelir kısa zamanda..

Geri