Sitemize kaydolarak, topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilecek, paylaşabilecek ve kaplumbağanız hakkında merak ettiğiniz sorulara cevap bulabileceksiniz.

Üye Ol!

yemek yemiyor.

katniss

Yeni Üye
Katılım
18 Ağu 2010
Mesajlar
2
Merhaba, karamel ve fondü ismindi iki su kamplumbağam vardı. fondü'yü malesef geçen sene kaybettim. ikisi beraber teraryumda kalıyordu ama karamel şimdi tek başına kalıyor. tatil sebebiyle karamel'i ufa kaba almak zorunda kaldım. yolda da sarsıldı sanırım. elimden geldiğince dikkat ettim ama uzun yol olduğu için çok fazla bir şey yapamadım. asıl sorunumuz karamel yemek yemiyor. alan değişikliği sebebiyle olduğunu düşünüyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum. iki gündür 1-2 tane karidesi zor yedirdim, bugün ise hiç yemek yemedi. ne yapabilirim, ne zaman eski haline gelir?
 

VamPrelLa

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
1,826
Hoş geldiniz :)
Peki üşütmüş olabilir mi çok hassas hayvanlar kapluslar ?
 

katniss

Yeni Üye
Katılım
18 Ağu 2010
Mesajlar
2
hoşbuldum, teşekkürler :)
evet aslında üşütmüş olabilir yani arabada klima açıktı ama farkettiğim anda elime aldım ve ısıttım. ama yemek yememe sorunu bugün başladı, gerçi dün ve ondan önce de normalden az yiyordu. buraya geleli de üç gün oldu etkisi yeni mi ortaya çıkar? peki eğer üşüttüyse nasıl anlarım ve ne yapabilirim?
 

VamPrelLa

SKF Delisi
Katılım
30 Eyl 2008
Mesajlar
1,826
Burayı inceleyin :)
mailto:/forum/akciger-enfeksiyonu-respiratory-infection-t-148.html
 
Üst