Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yemler...

cansell

Taç 1 Üye
arkadaşlar ben bayadır giremiyodum siteye teknik nedenlerden dolayı :D
herneyse ; ben interntten yem ve vitamin sipariş ettim, yem olarak sera raffy p, sanyu karides; vitamin olarak da sera deep fix sipariş verdim. şimdi bu yemleri nasıl kullanmalıyım bende bide sanyu sticks var. şimdi hangisi ana yem ve nasıl kullanıcam bunları yani hepsini birgünde mi vermeliyim ?

Sanyu sticks ve sera raffy-P yi ana yem olarak, karidesi ek yem olarak kullanın. Haftada 2-3 gün de yemlerine vitamin damlatın, su değişimlerinde de sularına bir kaç damla damlatabilirsiniz. Gerekli miktarı aşmamak şartıyla her gün ana yemi ve karidesi beraber verebilirsiniz. Ana yemlerini mutlaka her gün verin karidesi gün aşırı da verebilirsiniz.

cihan ya ben resim yüklicemde siteye bi msnden yardımcı olabilir misin özel mesaj da atamıyorum benim hesaba bişiler olmuş :S

Adminle bir iletişime geçin hesabınızda problem varsa teknik konularla o ilgilenir benim yapabileceğim bir şey yok yani. Foruma fotoğraf yükleme konusunda da yardımcı olurum tabi ki, bir ara forumda da vardı nasıl fotoğraf yükleyeceğinizi gösteren bir konu, işte linkte var umarım yardımı olur olmazsa yine yardımcı olurum.

mailto:/forum/sitemize-resim-ekleme-imageshack-ta-upload-t-801.html#pid7911

Geri