Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni aksesuarlarım

BONCUK12

Yeni Üye
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Kafes_Akvaryum/Buyuk/JPM009740_L.jpg
Bu benim alacağım taşıma kabı.genelde tatile gittiğimiz için akvaryumu götüremem .Kırılabilir. 35 e 20 cm lik bir kapla 20 gün idare ederler.
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Aksesuarlar/Buyuk/JPM012140_L.JPG
Bu da benim akvaryumuma koyacağım dinlenme adası.Vantuzla sabitleniyor.Merdivenle çıkılıyor.İstenirse kısaltılıp uzaltılabiliyor.
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Vitamin_Mineral/Buyuk/JPM011771_L.JPG
Bu kabuk sertleştirici damlam.
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Iguana/Yemler/Buyuk/JPM001248_L.jpg
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Yemler/Buyuk/JPM004055_L.jpg
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Iguana/Yemler/Buyuk/JPM012747_L.jpg
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Yemler/Buyuk/JPM013410_L.JPG
Bunlar yemlerim.Karides ve balık birde sera P ek yem olarak.Diğerini ana yem olarak kullanacağım.
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Balik_Urunleri/Akvaryum_Ekipman/Ekipmanlar/Dekorasyon/Buyuk/JPM012808_L.JPG
Bu da benim çakılım akvaryumuma koyacağım
Akvaryumu 50 cm alacağım
Bir de ısıtıcı ve derece alacağım
GÖRÜŞLERİNİZ???

RE: YENİ EŞYALARIM

Turtle Stick pek kaliteli bir yem değil raffy p güzel yemdir sever kaplumbağalar kabuk sertleştirici de önermiyoruz ama kaliteli marka onun dışında güzel :)

Bana kalirsa esyalar gereksiz. Kuru alani siz yapin bence. Yem seçimleri yanlis. Seyahat kabı iyi. Kabuk sertleştirici zararli. Yani şuan bir tek seyehat kabi , Raffy P ve karides iyi. Yem seçimlerinizi değistirin.

Cvp: YENİ EŞYALARIM

Kabuk sertleştiriciyi kullanabilirsiniz çünkü yeme damlatılıyor ve vitamin içeriyor yani kabuğun sertleştirme açısından mailto:/urun_detay.aspx?kat=28&urn=11771 Jbl nin kabuk sertleştiricilerinin hepsi vitaminle sertleştirmek için üretiliyor ve hepside yeme damlatılıyor kesinlikle bir zararı yok.Kuru alan çok güzel bir ürün neden kendiniz yapın demişşiniz anlamadım el yapımlarından kat kat daha iyi bir ürün.

Killer doğru yorum yapar sen onunkileri ciddiye al :)

Kuru alan iyi bence bende kuru alan bile yok okadar uğraşarak yaptığım kuru alanın (derzden) rapmasını parçaladılar derzi söktüler bende kestim ya yeni kuru alan yapıcam ya yeni rampa yapacam yada turtle band büyük alıcam. :)

kazma7' Alıntı:
Killer doğru yorum yapar sen onunkileri ciddiye al :)
Ne demek istediğinizi anlamadım ? bu arada herşeyiniz çok iyi normalda akvaryumu ısıtıcısı filtresi var değilmi ? tatile gittiğinizde o kapta 20 gün civarı bakabilirsiniz ama kabı kaloriferin kenarlarına veya üstüne koymanızı önerirrim zaten yaz ayına giriyoruz su çok soğuk olmayacaktır.

Cvp: Yeni aksesuarlarım

Bildiklerinin doğru olduğunu seni ciddiye almasını söyledim yanlış anlama :)

Yanlış okudum araya virgül koymamışşın farklı birşey demek istediğini anladım kusura bakma :

Aldığınız kabuk sertleştirici ürün vitamindir alabilirsiniz. Ancak Turtle stick yemi almayın onun yerine Tetra reptomin alın.

Resmini koyduğunuz ürün kara kaplumbağası için. Sağ üst köşede terra yazıyor. Aşağıdaki su kaplumbağası için olan. Sağ üst köşede aqua yazıyor. Ürünleri ayırt etmeniz için dikkatinizi çekerim.

mailto:/img9/7581/jblturtlesunaqua10ml.jpg

MERHABA.ÖBÜR HESABIM KİTLENDİĞİ İÇİN BUNDAN CEVAP VERİYORUM BE SUSAM12 YANİ KONUYU AÇAN KİŞİYİM TERCİHLERİMİ DEĞİŞTİRDİM
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Iguana/Yemler/Buyuk/JPM001248_L.jpg
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Yemler/Buyuk/JPM013410_L.JPG
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Yemler/Buyuk/JPM011857_L.JPG
bU YEM TABLET ŞEKLİNDE SUYA ATIYORSUN DAĞILIYOR
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Surungen_Urunleri/Kaplumbaga/Yemler/Buyuk/JPM003472_L.jpg

Geri