Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni dış filtrem ve birkaç resim

genç kaplumbağa

Bordo Bereli
filtrenin kutusu:
mailto:/img844/5122/1001503.jpg
filtre:
mailto:/img841/8243/1001504j.jpg
filtre ve kirli su çekiş hortumu:
mailto:/img291/8585/1001505a.jpg
balıklar:
mailto:/img826/8610/1001506c.jpg
balıklar:
mailto:/img137/9668/1001507b.jpg
balıklar:
mailto:/img707/9061/1001509d.jpg
birde arkadaşlar ben aktif karbonu suya tuttum.aldığım adam bana suya tut bırak demişti.ben yıkadıkça siyah su çıktı.baya bir süre yıkadıktan sonra bıraktım fakat hayla siyah su akıyodu.bende bişey olmaz deyip koydum.birşey olur mu?birde su biraz bulanık çünkü daha yeni kurdum.

evet aktif karbon suya tutulunca simsiyah akıyor ama dış filtreye takınca hiç bir problem olmuyor. ben de suyu siyaha boyayacak diye korkmuştum ilk kullandığımda :) hayırlı olsun dış filtren umarım hiç bir sorun yaşatmaz sana.

inşallah sorun yaşatmaz.filtre düşündüğümdende küçük çıktı aslında.evcilal.com dan 34 tl ye aldım.1 sene garantisi var.içinde sünger,seramik ve karbon var.filtrenin debisi düşük olduğu için balıkları hiç yormuyor.teşekkürler.

aktif karbon galiba adi.ben karbonu ve seramiği çıkarsam yerine sünger koysam ne olur?suyun ilk girdiği yerde karbon,onun altında seramik,yan taraftada büyük bir sünger var.sıralama doğrumu.su hala biraz daha bulanık.akvaryumda tek bu filtre çalışıyor.acaba ek bir iç filtre alayım mı?

Geri