Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni ekipmanlar

asi kız

Bordo Bereli
http://www.hepsiburada.com/ribao-celik-govdeli-isitici-100-w-p-PTM670CN358100 siparis verdim yeni isistici (200wlt)lik yanliz
http://urun.n11.com/agac-dali-kok/mango-koku-boy-kampanyaa-25-33-cm-P101665931?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwvIO_BRDt27qG3YX0w4wBEiQAsGu3edI9lREDP8_z7nZ7MlYL_2hRAwU--tRYqL22dHHY5jkaAltD8P8HAQ&gclsrc=aw.ds bunu siparis verdim
http://www.hepsiburada.com/sera-aquatan-250-ml-p-PTM1472-yorumlari bu ucunu siparis verdim dogru mudur?

200 W 200-250 litrelik akvaryuma göredir ve uzundur.

Gelecek kökün şekli önemli 45 dakika kaynatacaksın. Sivri ve açılmış lifleri kesip fırçalayacaksın.

Aquatanı ayrı bir damacanada suya damlatıp dinlendirip öyle koy akvaryuma. Damacanayı iyice karışması için salla

Cvp: Yeni ekipmanlar

Abi benim eskiside 200wltlukdu 3.5sene kullandim kablo kopmasaydi yine kullanirdim.otekilerinide sen yazdin ben okumustum dogrumu siparis etmisim?

Doğru. Mangonun şekli ölçüsü ne olacak o gelince belli olur.

200 W güçlü onu derece ile ayarlayacaksın. Derecen yoksa al bir tane. Kendi ayarı birebir aynı ısıyı vermez.

Derecem var abicim ama benimkiler kirar korkusuyla cama yapistiramiom .her su degisiminde su isisini dereceyle kontrol edip oyle koyuyorum hayvanlari..suan tum siparisler kargoya verilmis abi gelince resimlerini ceker atarim dogrumu yanlis mi sen bakar soylersin.

mailto:/yNd70M.jpg
mailto:/adqOzd.jpg mango koku geldi abicim kaynattim simdi napicam?

Çıkıntı lif ve sivri kenarlar varsa onları hallet temiz fırça ile son kez fırçalayıp suda yıka ve akvaryuma koy.

Tmm abide cikinti lif nedir?nasil anlayacam?

Dalda lif lif ayrılma varsa hayvanlar bunları çekip koparır. Yutarsalar iyi olmaz. Bir de çok sivri uçlu yerleri varsa onları traşla. Gözlerine dalaşmasın.

Anladim abi.dun kaynattikdan sonra biraz soguk suda yikadim toz halinde geliodu boyle bazi parcalari dokundum yerden camur olmus gibi..

Onları kaynatmadan önce ve sonrasında su altına tutarak fırçalayacaksın. O pislikler tamamen gitmeli. Bunlar içinde zararlı bakteri ve parazit yumurtası olabilir.

Ben kacirmis olabilirim Akvaryumu mu degistirdin acaba?200 w secmen dikkatimi cekti de. Hayirli olsun yeni ekipman. Yalniz bu mangolar,akvaryum kucukse, iyice daraltabilir alani. Bir de evirip cevirip basamak yapip cikmasinlar yukari.

Tesekkur ederim abi hepsini dedin gibi hallettim..simdi fistik koyar koymaz dis gecirdi????leo ile dişsiz hic orali olmadi????

Birisi altına girip kaşınmaya başlasın diğerleri de bakıp yapmaya başlar.

Tek sikintimiz kaldi abi oda kum az oldugu icin mango kokunun ust uc kismina tas koydum havaya kalkmasin diye ..silis kum siparis ediceğim kuma gommek icin mangoyu.

Geri