Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni ev 95x40x50

BORA_IST

Yeni Üye
herkese merhaba 60 cmlik ufak yuvasına sığmıyan evladımızı daha  büyük bir alana taşıyayım dedim hazırlıklar başladı şu an için tek şelale filitre 1 hafta götürüyor ancak dipte ve adada lav taşı kullandım... dip malzemesine henüz karar veremedim, yapay çiçeklerle  sarkıtma yapmayı düşünüyorum bizimki asılarak uyumayı seviyor filitre içinde bir mini dış filitre ve şelalede aktif karbon kullanarak akvaryum suyunu temiz tutmayı planlıyorum artık bakacağız zaman ayırabildikçe bişeyler yapacağız artık...

mailto:/B4Dmnj.jpg

mailto:/ZJ7g60.jpg

mailto:/o9rP5o.jpg,

mailto:/o9rP5omailto:/l9v2Xl.jpg

mailto:/V6v5Oq.jpg

mailto:/n2LVd1.jpg

mailto:/vRndGO.jpg

mailto:/1rMmb1.jpg

mailto:/LE17MJ.jpg

mailto:/rRZBkB.jpg

mailto:/7PMEnm.jpg

mailto:/PBP4Wv.jpg

mailto:/gyZz0L.jpg

mailto:/9E2819.jpg

mailto:/MWL5G6.jpg
,
mailto:/bYJAXY.jpg

Kuru alan doğala özdeş aroma gibi olmuş. Güzel. Yan kısımlardan kaçış için tertibatta aldıysan sorun yok. Yalnız tabanda o taşları kaldırıp silis kum alıp yay. www.juenpetmarket.com da var.

Plastik bitkiler su içinde olmadığına göre sorun yok ama gözüne dalaşmayacak gibi durabilir. Zamanı geldiğinde sökülmüş halde bulursan tekrar koyma hayvan istemiyordur.

Sarmaşık değilde yüzeye yakın vantuzla oklava veya boru takabilirsin. Sarmaşık pislik tutması yanında hayvan tarafından koparılabilir.

Cvp: yeni ev 95x40x50

bambu kullanmayı düşünüyorum onun için küçüklüğünden beri alışık bitkiye sıkıntı yok yani dip için bir kaç deneme yapacam bir dip akıntısı yaratmak istiyorum onu için planlar yapıyorum...

Bambuyu ben kullanmıştım suyu sarartıyor. Onun harici sap ve köklerini ısırıp yiyorlar.

Geri