Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni evimiz :)

nht_tcm

Yeni Üye
[font=Verdana, Arial, sans-serif]
Merhaba arkadaşlar ilk akvaryumumu yaptım Su ısıtıcısı eksik.. Hala alamadım birkaç güne alıcam inşallah gözden kaçırdığım bilmediğim eksiklerimi söylerseniz sevinirim...mailto:/forum/images/smilies/shy.gif

mailto:/11/8/23/16412.jpg

mailto:/11/8/23/16453.jpg

mailto:/11/8/23/16466.jpg

mailto:/11/8/23/16498.jpg

mailto:/11/8/23/16509.jpg​

Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ilgilenen arkdaş taşıyabilirse sevinirim.
[/font]

Cvp: Sonunda akvaryumumun resimleri..

Kaplumbağanız çok şirin gövdesi küçük kafası büyük :D Bayıldım :D Çok kısa zamanda büyüyecektir. Akvaryum hayırlı olsun. Gayet güzel olmuş, ısıtıcı da gelir inşallah en kısa zamanda :) Kapluşun kabuk değiştirme zamanlarında kabuğunu kaşıması ya da üzerinde oturup dinlenmesi için bir kaya koyabilirsiniz suyun içine.

Cvp: Sonunda akvaryumumun resimleri..

Beğendiğinize sevindim. Henry için uygun, çekici bir kaya alıcam :)

Cvp: Yeni evimiz :)

filtrenin yağmurlama aparatını çıkarıp kullanabilirsiniz.bu haliyle ses yapar çünkü

kapluşlarınız çok şirin:) suyun içinede çok sivri olmayan bir kaya tavsiye ederim.iyi günlerde büyütün :):)

Kaç kilo kum yeterli geldi bende kum almak istiyorum daha dogal görünüyor:)

Geri