Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni kapluş ?

ya çok ciddiyim ölse daha iyi...tek isteğim ya iyi bi alıcısı olsun yada yenmeden acı çekmeden huzurlu ölsün ölmesi daha iyi emin ol canselcim çünkü o durumu daha vahimgörsen ağlarsın yaa :(

ben dışarda küçük yalnız köpek yavrusu gördüğüm zaman ağladığım günleri hatırlıyorum. bir keresinde eve bile sokmuştum ocağı yaktım ocağın önüne koydum küçücüktü uykudan uyandıkça ağlıyordu ben okşayınca tekrar uyuyordu. evde kimse yoktu. sonra annemin gelmesine yakın dışarıya bıraktım. çok ağlamıştım...

zaten hep aileler! bi karışması ben ne hayvanlar kurtarırdım :(

ama bu küçük kapluşun ailemle alakası yok izin vermeselerde bi şekilde alırdım msele bndede güvende olmaması :(

:( ankarada oturan bi melek arıyoruzzz xD yukarda anlattım ztn kaplumbağayı isteyen alsın lütfen :(

Geri