Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Kuru Alanım :)

antifbyigit

Bordo Bereli
Arkadaşlar kuru alanı bitirdim buyrun fotolar
mailto:/s/m/16yry.jpg
mailto:/s/m/16yt1.jpg
mailto:/s/m/16ytj.jpg
mailto:/s/m/16yu9.jpg
Kamerada bi gariplik var odaklamadı ondan net çekemedim hiç serkanda meraklı keşfe çıktı şıanda kuruyor heralde sabitlemekte çok zorlandım yamuk oldu biraz ama güzel duruyor umarım salınım yapmaz çünkü tabanıda suya deyiyor. :)
Birde yem attım üstüne farketti yedi su değişimi sonrası sitres olmadı neyseki.

Cvp: Bitti sonunda

Yiğit güle güle kullan :)
Sanki biraz kalın olmuş gibi geldi bana :D
Ama rahat bir kuru alan olmuş :D

Cvp: Bitti sonunda

Yiğit, çok güzel olmuş. Benim yaptığıma çok benzemiş. Bir öneri olarak güneşlendikleri yeri girintili çıkıntılı yapabilirdin; kaplumbağalar yamuk durmayı sever :)

Bu arada konu başlığını "kuru alan" kelimelerini içeren bir şekilde düzenlersen forumda arama yapan arkadaşlar daha kolay bulsunlar olur mu :)

Cvp: Yeni Kuru Alanım :)

Arzu abla inşattan yalıtım straforu aldım ondan çok kalın beğenmene sevindim bir sorun çıkmaz umarım. :)
Emre abi kuru alan yamuk zaten :D yapmayı denedim ama çok zor şekil veremedim seninde beğenmene sevidim :)

Saol Tuba abla merak ediyodun suda nasıl duracak diye yamuk olsada güzel durdu bir sorun olmaz umarım :D

Cvp: Yeni Kuru Alanım :)

Gerçekten çok çok güzel olmuş :) Tebrik ederim :)

Geri