Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni kuru alanım

tghn1020

Bronz 2 Üye
Arkadaşlar öncelikle size şunu söylicem halı kaymaz boya çıkartıyor ve bende kuru alana ful silikon sürdüm ve üstüne taş dizdim işte resimler
mailto:/17tjbb.jpg
mailto:/2z8pwk7.jpg
mailto:/2mzcifn.jpg
mailto:/2u97odv.jpg
mailto:/nodbwp.jpg

Cvp: yeni kuru alanım

Bence gayet güzel olmuş elinize sağlık :)

En doğal ve sağlıklı yöntemlerden biri, zaten herkesin böyle yapması gerekiyor ama bazen işin basitine kaçıyoruz :)

Bence kaplumbağa oradan kesin kaçar.Benimki tırtıklı balkon duvarına köşeden 70-80 cm yukarı tırmanabiliyor.

hiç kaçmadı kaç aydır kulanıyorum

Çok güzel olmuş :), normal silikon değil heralde?

Valla benimki boyundan büyük yerden 2. sefer firar etti. Bir sabah işe giderken neredeyse üzerine basıyordum. Bir keresinde de yemedikten sonra ellerimi yıkarken lavaboya kadar geldiğini gördüm. Artık kapatıyorum akvaryumun üzerini. Fakat masadan nasıl atladı hala aklım almıyor. Neyse ki o kadar yüksekten düşmesine ragmen hala sağlıklı buna şükür. Bence dikkat etmek lazım. Atlamaz demeyin bir gün bi bakmıssın evde yok. Sonra cok ararsın köşe bucak.

Geri