Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeni logo...

Yeni logo

• Süper olmuş!!!...

Oy: 4 44.4%
  • Güzel...

Oy: 3 33.3%
  • İdare Eder_

Oy: 0 0.0%
  • Beğenmedim...

Oy: 2 22.2%
  • Berbat !!!!!!!.....

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali alkan

Bronz 5 Üye
Merhaba arkadaşlar sitenin portalına yeni logo eklenmiştir... logoyu nasıl bulduğunuz hakkındaki düşüncelerinizi burda belirtebilirsiniz...

Çok güzel... Ama keşke balıklar gibi kapluşlar da orada uçarak yüzselerdi... O yüzüşlerine hastayım...

sağa sola baktım ama bir logo göremedim, galiba yukarıdaki banner dan bahsediyorsunuz.ve sanki kaplumbaga odaklı olsaydı daha ıyı olurdu.

mercan' Alıntı:
sağa sola baktım ama bir logo göremedim, galiba yukarıdaki banner dan bahsediyorsunuz.ve sanki kaplumbaga odaklı olsaydı daha ıyı olurdu.

banner boyutları bellidir ve şimdiye kadar 200*900 px boyutlarında bir banner görmedim ...:cool:

[/color]logo bir ifadenin soyut halidir.sade, hatırlanması kolay,kolay algılanan,değişik ölçeklerde ifade gücünü kaybetmeyen,çeşitli baskı tekniklerine uygun olmalıdır. eger logomuz buysa bence tekrar değerlendirelim bu konuyu. eğer 2 zıt kutup logo ve banner olduğunu varsayarsak, bu banner tarafına kaymış, özel boyutlandırılmış banenrımsıyı logoya benzetmek için baya bi uğraş gerekecek gibi.

bazı logo örnekleri:[attachment=240]

Anlatım yanlışlığı olsa gerek neyse Anasayfadaki bannerden bahsediyoruz =)
Bana kalırsa süper olmuş.
Ama şu mauseyi bannerin üstüne getirince çıkan yıldızlar yüzünden foruma giremiyorum =) Dalıyorum oraya şekiller falan çiziyorum açıkcası bana kalırsa çok güzel olmuş.

Kaplumbağa olmaması o kadar büyük bir sorun değil bana kalırsa.
Sonuçta "Sukaplumbagasi.com" diye kocaman yazılmış.
Doğal ortamlarındada balıklarla beraber yaşıyorlar sonuçta.Emeğine sağlık Ali =)

mercan' Alıntı:
[/color]logo bir ifadenin soyut halidir.sade, hatırlanması kolay,kolay algılanan,değişik ölçeklerde ifade gücünü kaybetmeyen,çeşitli baskı tekniklerine uygun olmalıdır. eger logomuz buysa bence tekrar değerlendirelim bu konuyu. eğer 2 zıt kutup logo ve banner olduğunu varsayarsak, bu banner tarafına kaymış, özel boyutlandırılmış banenrımsıyı logoya benzetmek için baya bi uğraş gerekecek gibi.

bazı logo örnekleri:

neyse burası yeri değil bunu tartışmanın...

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri