Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni pet shop kuralı

mertcanerdinc

Taç 2 Üye
Arkadaşlar artık kısmen de olsa hayvan eziyetine son verildi . Artık pet shoplarda kedi ve köpek satışı yapılamayacaktır.

Cvp: Yeni pet shop kuralı

en iyisi barınaklardaki hayvanlarında bir sahibi olur en sonunda..

biraz önce emreye mesaj geçmiştim. yasa onaylanıp geçerse petshoplar balık ve kuş harici hayvan satamayacak. kedi köpek alacaklar önceden eğitim alıp sertifika verilecek. köpeğinin çenesi güçlü olanlar ağızlık takacak. yunuslar serbest kalacak. elinde hali hazırda evcil hayvan olanlara eğitim verileceği tartışmada.

Aynen Cem abi . Hayvan bakım sertifikası almayanlar hayvan bakamayacak . Sirkler de kaldırılır umarım . Geç olmuş olsada hayvanlar huzura erecek sonunda .

inşallah yasa geçerse. sokak hayvanlarına olan eziyetlerde son bulur bu anlamda.

Sahiplenme en güzeli zamanla sistem oturur. Ben sevindim dostlarımız adına :)

Evet. Bizim burada ki tüm pet shopta yasak geçen sene geldi bu yasak . Çok iyi oldu.

Hadi bakalım. Bu kadar bilinçsiz topluma iyi bir uygulama olacak.

Seyahat durumu sorun değil Aytekin. Bu tip durumlar için hayvanlara bakan yerler var. Bende seyahat yapıyorum ama eve gelip bakan var. Böyle bir kısıtlama uygun olmaz.

Geri