Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yeni Tema Yayında.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esad

Yeni Üye
Sitenin admini tarafından bana yaptırılan tema yayına girmiştir....

Hayırlı uğurlu olsun...

Yorumları bekliyoruz...

şahsen bu temalar daha gözü yormayan daha sakin geliyor bana, dolayısıyla yeni temayı sevdim :) ellerinize sağlık

februata' Alıntı:
şahsen bu temalar daha gözü yormayan daha sakin geliyor bana, dolayısıyla yeni temayı sevdim :) ellerinize sağlık

teşekkürler :)

denizin altındaymışız havası vermeye çalıştım :)

Eski konu başlıklarındaki kaplumbağa başları daha etkileyici idi diye düşünüyorum. Ama onlar deniz kaplumbağası başı idi. Su kaplumbağası başları konu başlıkları olarak iyi olurdu sanıyorum.

Hayırlı olsun...

Mesela bir konuya girdiğimizde konunun en yukarısında hangi bölümde o konunun olduğu yazardı onlar kaybolmuş ?

Konudan çıkmak istediğimizde hep Anasayfa ya gitmek zorunda kalıyoruz..

Emeğinize sağlık :)

Renkler güzel, sade, göz yormuyor ama gonzimmm'in dediği gibi, forumun bölümleri arasında rahatlıkla dolaşmamızı sağlayan yerler unutulmuş galiba. Her seferinde anasayfaya dönmek çok zor ve sıkıcı oluyor.. Bu sorun çözülürse renkler çok hoş, sade ve şık. Emeğinize sağlık.

cok hoş olmuş benim önerdiğim klasör kutucuklarının kapluşlu olması cok hoşuma gitti teşekkürediyorum ;)

bnde bu temayı dha çok beğendim.çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

Teşekkür ederiz.
Ayrıca sitede adminler tarafından değil admin tarafından. Bir admin var oda ben :)

bir kişiyle daha görüşmüştüm o arkadşınız o zaman :)

gonzimmm' Alıntı:
Mesela bir konuya girdiğimizde konunun en yukarısında hangi bölümde o konunun olduğu yazardı onlar kaybolmuş ?

Emeğinize sağlık :)

düzenlendi uyardığınız için teşekkürler...

Gönderen esad - Dün 06:56 PM

gonzimmm Yazılan:

Emeğinize sağlık

düzenlendi uyardığınız için teşekkürler...

Ben teşekkür ederim :) Çok sağolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri