Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yepyeni çok büyük bir buluş

BU İŞE YARAR MI?

• Bence çok güzel kesinlikle yarar

Oy: 3 33.3%
  • Hayır çok kötü kesinlikle işe yaramaz.

Oy: 1 11.1%
  • Bunu alacağıma gidip başka filtre alırım.

Oy: 4 44.4%
  • Bu aletle fazlasıyla sorun yaşarım.

Oy: 1 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedra

Gümüş 1 Üye
Arkadaşlar bir akvaryum filtrasyonu sistemi buldum.

en baştan söyleyeyim filtreleri temizlemek için çamaşır makinesinin altındaki kapak gibi bir kapak olacak orayı açacaksınız.Öyle temizleyeceksiniz.suda hortum olmasın diyede küçük bir delik olacak cam kırılmasın diyede destekler olacak.

Buluş sadece bana aittir.

Edit furkan54ozan: Başlığın veya mesajın tamamen büyük yazılması yasaktır!

Ekli dosyalar

• 8_5_2010_16_47_54_1.jpg
    8_5_2010_16_47_54_1.jpg
    37.4 KB · Görüntüleme: 418
Bu alet akvaryumuyla birlikte satılacak ve kum çekmeyecek.

bunun bir değişiği başka bir sitede yapılmıştı.kumun altına boru yerleştiriliyor fakat boru kumu çekmiyor.filtrasyon bölümü ise kapağın üstündeydi

Vallaha tamamen ben buldum ve bence benimki daha kullanışlı ve mantıklı ayrıca görünmüyor dekoratif.

Vallaha tamamen ben buldum ve bence benimki daha kullanışlı ve mantıklı ayrıca görünmüyor dekoratif.
:)
ben zaten ordan baktın demedimki:)kusura bakma.ben sadece başka bir yerdede yapılmıştı dedim.seninkide güzel

Peki oy verin lütfen oy sonucu gerçekleştiricem.
Peki oy at lütfen oy sonucu gerçekleştiricem.

İyide kardeşim dış Fitre'lerde zaten aynı işlevi yapmıyomu?Bunla uğraşıp zaman ve para harcayacağına azdaha bekler para biriktirir dış filtre alırsın....Ama düşünce sistemi güzel , olmaz diye bişi yok.hatta belkide güzel olur.Ama uğraşmaya değmez diyorum ben....

Ben kendim için demiyorum bu bir buluş ben bunun patentini alabilirim buradan oy bekliyorum.

Ben oyumu verdim vallahi güzel birşey çıkıcak gibi gözüküyor ortaya.

Yeni birşey değil. Bildiğimiz sump sistemi tepeden değil alttan yapılmış versiyonu.

Patent ise kimse vermez. Ayrıca petent almak bakkaldan sakız almak gibi birşey değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri