Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yer Kaplamayan Kuru Alan Yapımı

Shadow_Karus

Gümüş 1 Üye
Arkadaşlar Buyrn Yer Kaplamayan Kuru Alan Yapımı

akvaryum içindeki Kapı gibi duran Filtre

Filtrenin Yanında Duran Cama Silikonla eğik yapıstırlms Cam Onu Kuru Alan Olarak Kunlana bilirsnz

o cd kapagı galiba ama onu slikonla monta edicne düşmezmi birde kum var filitrede vardır kendimiz suyu degiştirmek gerekirmi

ben anlayamadım nasıl oldugunu kapı gibi duran filtrenin =/

cd kapagı ya da cam ile yapılan kuru alan kısmını anladım sadece.

kapı gibi duran Filtrenin Yanındaki Siliknla eğik Yapıstırlms Cam onu Kuru alan olarak kunlanabilrsnz

hm oraya kadar tamam : ) benim tek anLayamadıgım 'kapı gibi duran fiLtre' tabirin oLmustu, oradaki kastın "kapı şeklinde duran şey filtredir"miş meğer :) yazın camı silikonlayacagım ben de. suan vantuzlarla tutturulmus cd kapagım var.

bende vantuzla tuturlms cd kapağı yapmsdm Hem plastik Hemde Arada Suya Düşio die Silikonladım camı Daha sağlıklı ve Dayanıklı

Geri