Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Yer kaplamayan kuru alan ?

memo365

Yeni Üye
Arkadaslar Bana Yer Kaplamayan Bi Kuru Alan Tavsiyesi Söyleyebilirmisniz Sitede bir Çok Kuru Alan Var ama Hiç bir Fotorafa Bakamıyorum Göstermiyor Çarpı İşareti Var Bana İmagesHack.us tan Upload edip koyabilirmisiniz

Edit furkan54ozan Konu baslıgı konu içeriğiyle alakalı olmalıdır.

RE: Kuru Alan Yardım

mailto:/forum/cesitli-kuru-alan-fotograflari-t-1188.html

Verdiğim linkteki fotoğraflarda bir sorun yok hepsi de açılıyor. O konudaki 2,3,6 ve 7. fotoğraflardaki kuru alan örneklerindeki gibi yapabilirsiniz asma kat şeklinde. Çoğu örnek zaten o şekilde verdiğim adreste görülen. Yine soracağınız bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırız elimizden geldiğince, foruma hoşgeldiniz.

benim kuru alan yıkılınca geçici olarak daha basit bişey yaptım. yeni alınan eşyaların içinden çıkan köpükler varya onaladan koydum bir köşeye gayet oldu bence :D

Edit furkan54ozan Kısaltma yaparak konusmak yasaktır

Straforu zamanla ısırıp kopararak yemeye çalışabiliyorlar, dikkat edin ara ara kontrol edin eksilen parça var mı diye :) Yemeye çalışırsa onu da değiştirmeniz gerekebilir.

teşekkürler dikkat ederim.şimdilik eksiklik yok:) camdan yaptığım kuru alan birinin kabuğunun üzerine yıkılınca yaralanmalarından korktum en azından yıkılma tehlikesi olmayan bir kuru alan:D

Linkteki fotoğraflar bendede açıldı :)
CD Kabından da yapabilirsiniz.Forumda örnekler vardı diye hatırlıyorum...
İyi forumlar.

Bende cd kabından yaptım dışını da rahat çıksın diye üstünü sinekliklerin ortasındaki kareli malzemeyle kapladım iyi oldu. kapluşum rahatça çıkabiliyor:)

Edit furkan54ozan Kısaltma yaparak konusmak yasaktır.

Fazla yer kaplamiyor
mailto:/images/P/turtle_dock.jpg
mailto:/infotortuga/images/art_rampas03.jpg

Ürünün adi: Zoo Med Turtle Dock

Bende böyle bir kuru alan yapmayı planıyorum ama cd kutusundan yapıcam akvaryum slikonu ile yapıştırıp vantuz ile tutturucam inşallah olur

Edit vamp_betl:Lütfen türkçemize özen gösterelim.

merhaba arkadaşlar ben tosbikime kuru alan almayı düşünüyorum eskisi yetersiz kalıyor. gittigidiyor da bitane turtle dock buldum. açıkcası uzun zamandır bu ürünü arıyordum ama birtürlü bulamamıştım. 25 tl diyor sizce fiyat uygunmu? mailto:/turtle-dock-kaplumbaga-icin-kuru-alan_W0QQidZZ38261964

Bence gayet uygun ama bildiğim kadarıyla small medium large olarak ayrılıyor bunlar. O yüzden hangisinin olduğunu ve boyutlarını öğrenmek lazım.

Geri