Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

yeşil kabuk öldü nane çok mutsuz

berna büşra

Bronz 5 Üye
kaplumbağam öldü yeşil kabuğum öldü öğlen farkettim ama nanem yaşıyo çok yaşlıydı iyice büyüdüydü kara kaplumbağası gibi olmuştu leğende besliyordum şimdi gitti gömdüm başınada kartona yeşil kabuk 9 ağustos allah rahmet eylesin ruhuna fatiha yazdım taşa bantla yapıştırdımmm nane çok mutsuz yem atınca yemiyo sonra biraaz harketleşti şimdi çok hareketlli üzlülmüyo sanırım ama öldüğünde eli yeşil kabuğun eline deyiyodu çok ağladımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sizde ruhuna fatiha okuyunnnnnnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Diğeri için imkanınız varsa kısa sürede ekipmanlarıyla beraber bir akvaryum alın. Onunla umarım daha uzun zaman birlikte olursunuz.

diğeri için akvaryum aldım çünkü diğerininde o küçük ölüm fanusunda yaşamasını istemiyordum yinede saolun

En iyisini yapmışsınız.Akvaryumun içine gerekli ekipmanları da aldıysanız bir şey olmaz kapuşunuza.

Basınız sağolsun:/
Diğer kaplumbaganıza gerekli ekipmanları almanız iyi olmuş umarm uzun seneler birlikte yaşarsnz.

Çok üzüldüm başınız sağolsun. Naneye ve size sağlıklı günler dilerim...

Cvp: yeşil kabuk öldü nane çok mutsuz

Başınız sağolsun :(

Geri