Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbikimin akvaryumuna sadece market suyu koyulmaliymis aldigimiz yerde öyle soylediler evde aritma var ama kullanmamami soylediler

minemisa

Bronz 5 Üye
Aritma suyu kaplumbikim tursuya zarar verirmi surekli market suyu aliyoruz suyu cabuk pisleniyo napmaliyim beni bilgilendirirmisiniz 🥺🐢✨

Aritma suyu kaplumbikim tursuya zarar verirmi surekli market suyu aliyoruz suyu cabuk pisleniyo napmaliyim beni bilgilendirirmisiniz 🥺🐢✨
Akvaryum kurmalisin. Yada buyuk plastik kapta olur 50 litre bir kap yada Akvaryum isini görür. 30 litre su koyarsin. Su hacmi az olunca cabuk kirlenir.

Plastik kapta ölur zaten sudan daha onemli plastik kaptan kurtarmalisin hayvani.

En iyi su arıtma sistemden gelen sudur. İçme suyu dediğimiz petşişeler ikinci sıradadır. Arıtma kullanın. Kim söylediyse dinlemeyin bir daha.

Bu konuda yazdım. Resim ne yazıkki gitti.

Su kirlenmesine gelirsek su ne kadar az olursa o kadar çabuk kirlenir. Akvaryum hayvanın büyümesine paralel olarak büyütülmeli. Onun için ne kadar büyük alırsanız o kadar uzun süre gider.

En iyi su arıtma sistemden gelen sudur. İçme suyu dediğimiz petşişeler ikinci sıradadır. Arıtma kullanın. Kim söylediyse dinlemeyin bir daha.

Bu konuda yazdım. Resim ne yazıkki gitti.

Su kirlenmesine gelirsek su ne kadar az olursa o kadar çabuk kirlenir. Akvaryum hayvanın büyümesine paralel olarak büyütülmeli. Onun için ne kadar büyük alırsanız o kadar uzun süre gider.
Cok teşekkürler bu konu beni cok dusunduruyodu rahatladım 💖

Geri